События в мире7dniv.rv.ua2 мая

Влада італійського міста влаштувала розпродаж будинків по одному євро

nk_hauz/-mzgvmamxol8lmrx8jco.jpg

Влада італійського міста Кастільйоне-ді-Сицилія оголосило про масовий розпродаж нерухомості. Ціна деяких будинків складає лише один євро, а це ціна чашки кави у місті.

Як повідомляє CNN, загалом міська влада планує розпродати близько 900 будинків, розташованих на схилах вулкану Етна неподалік пляжів східного узбережжя Сицилії. Більшість із них знаходяться у старій частині міста.

Близько половини цих будинків перебувають у занедбаному стані та будуть реалізовані за символічною ціною в один євро. Водночас стартова ціна інших складе 4-5 тисяч євро.

Мер міста Антоніо Камарда організував розпродаж, щоб повернути до життя місто, населення якого скоротилося із 14 тисяч людей на початку 1900-х років до майже 3 тисяч сьогодні.

“Нам потрібно врятувати величезну архітектурну спадщину, сповнену історією. Зрештою занадто багато людей виїхали, залишивши після себе купу старих мальовничих будинків, багато з яких навіть належать до епохи Відродження”, – зазначив він.

У той час як деякі інші італійські міста, які вдалися до аналогічної схеми, реалізували багато будинків за один євро, Кастільйоне-ді-Сицилія встановлює ціни на нерухомість відповідно до її стану.

“Ми провели поглиблене дослідження, каталогізуючи кожну власність на основі карт і даних земельного кадастру. Залежно від умов, будівлі будуть продаватися за різними цінами, починаючи з 1 євро”, – розповів Камарда.

У разі, якщо до певної власності спостірагатиметься великий інтерес, міська влада організує аукціон.

Запущений в березні 2021 року проєкт є одним із найбільших у своєму роді. У місті налічується не менше 400 об’єктів нерухомості, які знаходяться у пристойному стані і вимагають мінімального ремонту.

Які вимоги до покупців

Потенційні покупці повинні зв’язатися та надати докладну інформацію щодо будинку, який їх зацікавив. Вони мають пояснити, як саме хочуть його відремонтувати.

Покупці повинні завершити ремонт протягом трьох років, однак, на відміну від більшості інших схем, вони не повнинні вносити грошову заставу – замість цього достатньо оформити стархований поліс на суму 4000 євро.

“Це буде коштувати новому власнику 100 євро на рік, що здається більш справедливою сумою, ніж гарантія депозиту”, – зазначив Камарда.

За словами мера, при цьому міська влада одночасно рухається двома шляхами, намагаючись зв’язатися також із колишніми власниками будинків. Для спостереження за проєктом вже створено спеціальну робочу групу.

💬 Последние комментарии
ALWAS
А возвращать нечем, просим новые долги. За свет, газ, уголь, нефть..... А в старые и не очень добрые времена за невыплаченные долги в рабство продавали.....
svetlana
respekt Mamayu
Серж
Обберут як липку.
Луна -2
Привет Роджер -Афганистан не покидает нас Забавно- если повтторится ситуация с американским самолетом в АФГАНИСТАНЕ,когда брали только собак ,а на людей , которые были преданы этой власт,и опять наплюют .с большого облака.
Луна -2
Ой -ой -ой..У меня от страха поджилки затряслись, и стало жаль дедушку Байдена, который вместо того, чтобы сидеть дома с внуками, полез в президенты, и решил напугать Россию и её лидера , за то, что она, якобы, планирует нападение на бедную,несчастную, нищую Украину...которая только и умеет плакаться и попрошайничать "О,дайте мне ружье, и Джавеллины дайте -И нищей Украине в карман ещё подайте"
Весёлый Роджер
УВАГА!!! РАТУЙТЕ ЩИРЫЕ ТВАРИ!!! Занимайте гандоны гандолы у пиндосных самолётах! «Biden administration considering options for possibly evacuating US citizens from Ukraine if Russia invades… CNN» - США приготовились эвакуировать граждан с Украины после «вторжения» России. Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Сила нации у повний дебилизации! Шмуля СРАНЬ продажная - беги на перон, задись в отцепленный вагон.... продажный ТВАРЬ ты и гандон!
Луна -2
Интересное кино -Когда -то при распаде СССР ,шахтеры из Украины требовали отделения Украины от Союза -стучали касками об брусчатку столицы.Теперь же, по истечении 30 лет объявили протест и остались в шахте,только потому что не платят зарплату Как же измельчали требования шахтеров,Вы не находите господа? .