События в миреnewformat.info26 мар.

Влада Малайзії відклала зниження вікового цензу для голосування на виборах

nk_hauz/-mwin8cj-tcolm0wrhci.jpg

Влада Малайзії відклали плановане зниження мінімального віку для громадян, які мають право голосу на будь-яких державних виборах.

Про це пише в п’ятницю газета The Straits Times з посиланням на голову виборчкому Абдулу Гані Саллеха.

За його словами, «зниження мінімального порогу з 21 року до 18 років не може бути реалізовано по крайней мере в цьому році в зв’язку з пандемією коронавируса, через яку кілька разів оголошувався локдаун».

У 2018 році, коли в Малайзії останній раз проводилися загальні парламентські вибори, проголосувати на них могли 14,9 млн чоловік. Прийняті в 2019 році поправки в законодавство дозволили збільшити число виборців на 30%.

На початку минулого року в країні виникла політична криза після того, як чинний на той момент глава уряду Махатхир Мохамад пішов у відставку, залишивши також пост лідера правлячої на той момент «Альянсу надії». Він зайняв крісло прем’єра після перемоги на загальних парламентських виборах в травні 2018 року. Разом з тим, всупереч усталеній практиці, верховний правитель самостійно призначив нового прем’єра — Мухіддіна Яссіна. При цьому Махатхир до недавнього часу наполягав, що саме він зберігає парламентська більшість. У вересні новий лідер «Альянсу надії» Анвар Ібрагім зажадав проведення дострокових виборів, оскільки, на його думку, саме його кандидатура має найбільшу підтримку в парламенті.

Спочатку нинішній глава уряду пообіцяв провести вибори в 2021 році, проте потім з його ініціативи верховний правитель оголосив в країні надзвичайний стан, яке забороняє вибори, а також припиняє діяльність парламенту.

💬 Последние комментарии
Луна -2
привет Ро!Мой котик передает тебе привет -говорит -мяу_не важно кем тебя считают и какой национальности,Важно кем ты себя считаешь. и какой ты человек -муррр мяу!
лУНА -2
ну -как ,...ну -ка ...Давай разбираться.Где ты видел на территории Украины Российских зеленых человечков?В Донбассе -ответишь ты.Но в Донбассе есть еще и американцы ,И АНГЛИЧАНЕ - Весь сброд со всего мира .Где ты видел российское оружие - на Украине ?Опять скажешь на Донбассе - я тебе скажу у знакомой сыновья в ВСУ_они говорят что там русского оружия не в идели, есть там только американское и английское оружие . (хотя бы те же Джавелины) А ТАКЖЕ УКРАИНСКОЕ ОРУЖИЕ ВРЕМЕН 89-года .Теперь что касается идеологии.На Украине есть пока своя идеология (бандеровская)-другой на Украине пока нет - не выдумали ..Так что дорогуша ври, но думай, как правильнее соврать ..
Кот Матроскин
Они, козлы потому что. А мы все бараны, потому что не встали на защиту Родины.
Гость
Пусть кизячный каменяр слезет с дивана и поедет в госпиталь в Цыблях под Киевом ! Там лежат тысячи безруких, безногих, слепых молодых пацанов брошеных всеми ! Там этому хуйлу они расскажут про войну за независимость! Пидор польский!
Гость
ке дурнуватый , ты англицкий знаешь !? Как Крамаров в фильме про джентельменов удачи ? Ну байдену простительно, у него деменция! А ты рагуль и опущенец по жизни !
Луна -2
Ну что же а на Украине -итак уже много могил с молодыми ребятами ..Так что одной большЕ ,одной меньше -Украине не привыкать,не так ли господин Каменяр?
Гость
Старик бидон без суфлеров и нянек встречаться неспособен