События в миреdip.org.ua15 янв.

Влада Мексики посилила міграційні правила. Що мають знати туристи

nk_hauz/lIMcro1ng.webp

Мексиканська влада прийняла рішення про деяке посилення міграційної політики щодо іноземних громадян.

Йдеться про чинне раніше правило, згідно з яким туристам за умовчанням видавався дозвіл на 180-денне перебування на території країни. Тепер це правило не актуальне, і міграційні офіцери проставляють у міграційних картах іноземців набагато менші терміни. Іноді вони обмежуються лише кількома днями, і це особливо критично, якщо туристи вирішать продовжити свою відпустку.

Дозвіл на перебування 180 днів зараз неймовірна рідкість. І зараз дуже важливо перевіряти видану вам міграційну карту одразу на місці, і якщо ви побачили помилку — негайно зверніться до міграційного офіцера, поставивши зворотній квиток. Потім виправити непорозуміння буде неможливо, і якщо ви потрапите під перевірку документів, вам загрожують великі неприємності.

Така політика поширюється усім іноземних туристів. Це пов’язано насамперед з тим, що Мексика стала популярним маршрутом для попадання до США нелегальних мігрантів з усього світу. Цілком логічно, що на цьому фоні американська влада домагається від мексиканської сторони посилення міграційної політики.

Так чи інакше, Мексика не має наміру вживати заходів, які можуть відлякати доброчесних туристів. Співробітники міграційної служби часто лояльно реагують на прохання продовжити час дозволеного перебування на тиждень-другий.

Важливо пам’ятати, що міграційні правила Мексики суттєво відрізняються від інших країн. Наприклад, якщо ви отримуєте візу, термін вашого перебування чітко визначається їй. Або загальними умовами перебування для резидентів тієї чи іншої країни. Але в Мексиці термін вашого знаходження безпосередньо визначається вашою міграційною картою та рішенням конкретного офіцера. Отже, навіть якщо ви отримали візу на конкретний термін, це ще нічого не означає.

І в цьому сенсі особливо важливо перевірити виданий туристам талон безпосередньо на стійці міграційного контролю.

Водночас, для українських туристів у Мексиці є й позитивні новини. З 1 січня при в’їзді через аеропорт Канкуна більше не потрібно заповнювати онлайн-анкету Vuela Seguro.

Під час заповнення анкети туристам видавався QR-код, який потрібно було пред’являти при вильоті з Канкуна. Причому сама анкета складалася із кількох найпростіших питань, відповіді на які ніхто не перевіряв. Більше того, навіть QR-код ніхто не сканував – співробітники аеропорту лише перевіряли його наявність. Таким чином, скасування цієї вимоги пройде для туристів непомітно.

💬 Последние комментарии
обезьяны всегда ищут крепкую ветку
так Песков прокомментировал идею Эрдогана "с глазу на глаз".
А что так можно было?
только в ЭТОЙ стране можно находясь в розыске у полиции, свободно бухать в ресторане «Царское село», у всех разыскивающих на виду, и особенно в разгар «вторжения Путина»... Американская хвалёная мафия "со сльозамы на очах" смотрит видосики и просто завидует😀
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?