Влада Парижа планує масштабну модернізацію Єлисейських полів
События в миреday.kyiv.ua4 дня назад

Влада Парижа планує масштабну модернізацію Єлисейських полів

Влада Парижа планує здійснити модернізацію головного проспекту міста – Єлисейських полів – та перетворити його у "надзвичайний сад". На це планується виділити 250 мільйонів євро.

Про це повідомила мер Парижа Анн Ідальго, передає Суспільне з посиланням на The Guardian.

Вона заявила, що запланована модернізація дозволить перетворити центральну частину французької столиці у "надзвичайний сад" протяжністю 1,9 кілометрів. Однак, за словами Ідальго, ці плани вдасться втілити в життя не раніше, ніж коли у Парижі відбудуться Олімпійські ігри-2024. Комітет Єлисейських полів з 2018 року провів кампанію за основний редизайн головного проспекту та його околиць.

"Легендарний проспект втратив свою пишність за останні 30 років. Парижани поступово відмовлялися від нього, і він зазнав кілька послідовних криз: жовті жилети, страйки, медична та економічна кризи", — йдеться у заяві комітету.

Зокрема, планом модернізації передбачено зменшення наполовину проїжджої частини, перетворення доріг на пішохідні та зелені зони. Також планується створити тунелі з дерев для покращення якості повітря.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
Поэтому Садовому закупить у Белоруссии автобусы МАЗ совесть не позволяет?
999
Так отож
Юрий
Позорники, киевляне! Майданить только за печенюшки? Тогда Киеву тарифы повысить в два раза больше чем остальной Украине.
Весёлый Роджер
Точно, ... там на нечуваных тропинках стада нечуханых страшил, избушка там на курьих ножках стоит без окон, без перил! Там Шмуля на гилях висит, по кругу вже мудак не ходит, а пид соби, все о панах он сказ наводит, всё об Амэрыке грустит и тихо, тихо так 3.14здит....!
999
Мировое сионистское правительство определило для Украины квоту населения - не более 15 миллионов человек. Над этим успешно работает и.о. главы МОЗ с дипломом санитарки Д-р Смерть Уляна Супрун без украинского гражданства под покровительством Порошенко и 15 бактериологических лабораторий Пентагона США на территории Украины.
Весёлый Роджер
Ошиблися вы шановний! Вин ны шлюха, вин пыдо_шлюх, получает по эбалу оплеух!
Весёлый Роджер
Я говорила тебе стопятьдесят раз,что украинские олигархи такие же как и другие мерзавцы,сто раз говорила,ты каждый раз говоришь что не говорила,ну как с тобой разговаривать?ну вот как? Да ни как, тому шо Шмуля - продажный пердун мудак!