Влада Польщі готує закон, який не дозволить соцмережам видаляти пости й акаунти
События в миреmind.ua15 января 2021

Влада Польщі готує закон, який не дозволить соцмережам видаляти пости й акаунти

Польський уряд після блокування акаунтів президента США Дональда Трампа в соціальних мережах оголосив про підготовку закону, який унеможливить такі дії соцмереж у Польщі, повідомляє The Guardian, на яку посилається Інтерфакс.

«Видалення інформації, яка не порушує закон, буде заборонено, і це повинні будуть враховувати платформи, які працюють у Польщі», – сказав держсекретар при польському міністерстві юстиції Себастьян Калета.

Законопроект, підготовлений міністерством юстиції, таким чином заборонить адміністрації соцмереж видаляти пости, які не порушують польські закони.

Правляча партія Польщі «Право і справедливість» ідеологічно підтримувала Трампа з багатьох питань. В останні роки партію теж звинувачували в спробі обмежити свободу слова, а деякі з її членів відомі своєю жорсткою риторикою в соцмережах проти ЛГБТ і біженців.

У Варшаві не схвалили блокування акаунтів Трампа: «Алгоритми або власники корпоративних гігантів не повинні вирішувати, чиї погляди правильні, а чиї – ні. З приводу цензури не може бути згоди», – заявив в середу прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.

Після недавніх заворушень в США багато соцмереж, включаючи Twitter і Facebook, заблокували акаунти Трампа, зазначивши, що його публікації можуть спровокувати подальше насильство.

Глава Twitter Джек Дорсі визнав, що блокування сторінки президента США створила небезпечний прецедент. Але він зазначив, що загалом вважає це рішення правильним, оскільки йдеться про забезпечення безпеки громадян.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.
Вперёд РОССИЯ
С ДНЕМ КОСМОНАВТИКИ! ГАГАРИН-ЭТО ЛЕГЕНДА.
е
т.е. грабеж нашей страны америкосами это оказывается такая помощь???? тогда почему от этой помощи положение в стране все хуже и хуже, а трепло? Ответ будет?