Влада США вирішила зберегти мита на сири та вина з Європи
События в миреnewformat.info13 февраля 2021

Влада США вирішила зберегти мита на сири та вина з Європи

Влада США вирішила найближчим часом не скасовувати введені раніше мита на імпортовані з Європи вино, сир та інші продукти харчування.

Про це повідомляється в опублікованому документі апарату представника Сполучених Штатів на торгових переговорах.

У ньому говориться, що нова американська адміністрація вважає, що «в даний час немає необхідності переглядати» введені колишнім президентом США Дональдом Трампом тарифи. Однак в документі наголошується, що апарат торгового представника «продовжить розгляд дій, вжитих в ході розслідування», яке привело до введення мит в 2019 році.

Американський ресторанний бізнес, якому наслідки пандемії завдали серйозної шкоди, просив скасувати ці тарифи. Європейська влада також неодноразово закликали Вашингтон скасувати мита на товари з ЄС.

Раніше, 21 січня, глава ради французького регіону Бургундія — Франш-Конте Марі-Гіт Дюфе відправила в подарунок президенту США Джо Байдену дві пляшки вина з проханням скасувати мита, введені його попередником Дональдом Трампом.

Раніше, 30 грудня, члени торгового представництва США оголосили про підвищення мит на деякі види продукції з Європейського союзу. Зокрема, на певні види неігристих вин, а також на коньяки і інші види бренді з Франції та Німеччини, а також на деталі, які використовуються при складанні літаків. До цього Європейський союз (ЄС) ввів нові тарифи на американські промислові і сільськогосподарські товари на $ 4 млрд у рамках справи Boeing.

Восени 2019 року США підвищили мита на деякі європейські товари. Арбітраж СОТ дозволив ввести мита на європейські товари і послуги майже на $ 7,5 млрд через скандал з субсидуванням країнами ЄС Airbus.

В кінці липня 2020 року в Євросоюзі заявили про намір ввести санкції щодо США, якщо американська сторона відмовиться від врегулювання спору щодо мит на експорт з країн ЄС.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Лейба Мойшович
Щеня вмэрлу уже 30 лет пихают то сзади,то спереди,привыкла уже.
Ост
КРАСАВЧИК
Небрит
Судя по всему колониальные богатства заканчиваются
Неуч
Насчёт люблинского треугольника, учите историю. Просто новое княжество. Хорошо забытое старое. Вот только Украинские земли опять в подчинении, опять у тех же. Ох и достижение.
3020
Для того, чтобы была честная цена на газ, надо убрать барыг-посредников и все. Укргаздобыча продает газ Нафтогазу по 1400 грн. Тоесть максимальная цена к оплате населению должна быть с учётом всех накруток 2500 грн.
Елена
Спасибо,я думала это жена Чингачгука,хе
Елена
Луночка, всё таки шуток я вижу вы как и Е не понимаете совсем,я же много раз писала,что в моих комментариях минимум 80% это стёб, минимум,а вы так ничего и не поняли,Ера ,тоже десятый раз пишу, прекрасно это понимает,вы нет,жаль,а Роджер мерзавец.