Влада Таїланду хоче ввести збір з іноземних туристів
События в миреglavcom.ua08 мая 2021

Влада Таїланду хоче ввести збір з іноземних туристів

Уряд Таїланду планує з січня 2022 року ввести збір з іноземних туристів. Його розмір складе 300 батів. Про це повідомляє газета Bangkok Post з посиланням на міністра туризму і спорту Таїланду Піпата Ратчакітпракана.

За його словами, кошти будуть надходити в туристичний фонд для використання в надзвичайних ситуаціях.

Гостра необхідність в організації, створення якої вже схвалено Національним комітетом з політики в галузі туризму, виникла на тлі поширення коронавірусу. За словами міністра, гроші з фонду можуть допомогти туристичної галузі впоратися з невизначеністю в майбутньому.

Ратчакітпракан підкреслив, що якщо Таїланд зможе залучити 20,8 мільйона туристів у 2022 році, фонд поповниться на 6,2 мільярда батів. Однак в цьому році уряд планує залучити в країну лише 3-4 мільйони мандрівників.

До слова, вчені назвали ознаки важкої форми коронавірусу. Фахівці виявили, що біомаркером протікання Covid-19 може бути кількість природних Т-лімфоцитів (Т-кілерів) в крові. Відзначається, що ці клітини відносяться до типу білих кров'яних тілець і є частиною ранньої імунної відповіді.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот
Да есть ещё за чем тянуться... Чего мелочиться,даёшь 3000 лет и баста!!!
-----
Что не нравиться мразь ТУПАЯ? «Елена …ответы тебе в Википедии все есть,там и ищи.»
Весёлый Роджер
Ты добавь туда 30 000 хорошо обученных и вооруженных пиндосных наёмников, включая запизденских кровавых убийц! Ты що тварь продажная опять про них забыл? А Сашко, а Сеня и др. убийцы?
Весёлый Роджер
Ты мразь ТУПАЯ по порядку отвечай! А не вопросом на вопрос ТАКИ ДА? Отвечай тварь продажная! Тем более, я уже тебе отвечал про Грозный в связке с бомбёжкой пляжа в Зугрэсе кассетными бомбами! Ты опять забыл чи сделал вид шо забыл? У сраку ты эбаный дэбил!
Елена
Грозный помнишь? использование артиллерии, РСЗО и авиации,танков и миномётов,не помнишь?это разве не Армия была?я думаю ВС РФ то были,а разве нет?а Грозный и другие Бамуты не российские города?
Елена
Как там с интервентами?
-----
«Обосрался - обтекай, не можешь - впитывай...» - народна мудрость от «е»!