События в миреmind.uaApr 22

Влада виплатила працівнику, який «врятував Суецький канал», понаднормові після його скарги

nk_hauz/-mypwzo2xryztj4cg6no.jpg

Машиніст екскаватора Абдалла Абдель-Гавад, який протягом п'яти днів копаю застряглий в Суецькому каналі контейнеровоз Ever Given, отримав понаднормові за перепрацювання. Про це пише Business Insider з посиланням на заяву Адміністрації Суецького каналу (АСК). Сума виплати не уточнюється, пише TJournal.

8 квітня, приблизно через десять днів після евакуації Ever Given, Абдель-Гавад у інтерв'ю Insider розповів, що він і його колеги не отримали понаднормові. За словами чоловіка, вони працювали протягом п'яти днів по 21 годині, відволікаючись тільки на короткий сон.

Після розв'язання кризи Абдель-Гавада запросили на церемонію, де вітали працівників адміністрації Суецького каналу, що входить до складу уряду Єгипту. Але машиніст виступав як підрядник, тому його ім'я не включили у вдячний список.

«Таким чином, адміністрація Суецького каналу хвалила себе і примовляла, яку прекрасну роботу вони виконали. Але по суті без екскаватора корабель б не евакуювали. Він міг би все ще бути там», – зазначив Абдалла Абдель-Гавад.

13 квітня, після інтерв'ю машиніста екскаватора адміністрація Суецького каналу опублікувала в Facebook заяву, похваливши машиніста за добровільну роботу «понад його зобов'язання». У пості також сказано, що всі працівники отримали належні виплати.

Вантажний корабель Ever Given – один з найбільших контейнеровозів у світі – сів на мілину і паралізував рух в Суецькому каналі вранці 23 березня. 29 березня його вдалося евакуювати, викопавши з-під нього 27 000 кубометрів піску. Сам сюжет став приводом для численних мемів, в основному присвячених фото з одиноким екскаватором на тлі гігантського судна. У ЗМІ техніку прозвали «маленьким землекопом».

«Я не можу сприймати це з гумором, тому що не знав, відкопаю корабель чи ні, я був в центрі ситуації. Вона стала моєю особистою місією. Замість висміювання вам варто було б спробувати зробити що-небудь, щоб допомогти мені повірити, що я зможу витягнути цей корабель», – сказав Абдалла Абдель-Гавад.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так говоришь в Америке все самое совершенное и продвинутое? Ну-ну....))
НЕтрамф
...а как тебе...Эта ...Цитата :..." в 2010-2013 году Украина достигла самого высокого за всю свою историю уровня валового внутреннего продукта. Значительно повысились заработные платы, из страны никто не выезжал, ни сотни миллионов, ни десятки миллионов, ни миллионы… Страна работала"...
Гость
....камЫняр - ху@ло .... гы.....
Весёлый Роджер
Вони, запизденцы, пышаються тем, що ых эбуть эуропейские паны, фуями большой величины! Через дупу - у Эуропу! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©...»
е
Вопрос спорный конечно...на вкус и цвет фломастеры у всех разные...
ЗаконникЗаконник
Я не антисеміт. Можна сказати, що сам президент мені подобаєтся. Мені його пан не подобається. Олігарх.