События в миреsprotyv.info7 сент.

ВМФ США отримав 12-й десантний швидкісний корабель-катамаран

nk_hauz/-mgb7gofmzdh3rxlou0x.jpg

Американська компанія Austal передала командуванню ВМФ США швидкісний експедиційний транспорт класу «Spearhead» T-EPF-12 «Newport», який став вже 12-м із 14 замовлених кораблів, інформує Український мілітарний портал.

Крім того, він став 24-м кораблем, поставленим Austal USA ВМФ США за останні десять років, включаючи три в цьому році.

Закладка кіля T-EPF-12 відбулася 29 січня 2019 року, церемонія хрещення пройшла 9 листопада 2019 року, спуск на воду 20 лютого 2020 року.

У листопаді 2008 року з Austal був підписаний контракт на поставку ВМФ США 10 багатоцільових десантних кораблів JHSV. Їх загальна вартість оцінюється в 1,6 млрд доларів.

У вересні 2016 року ВМФ США уклали з Austal USA початковий контракт на будівництво 11-го і 12-го транспортів. 19 жовтня 2018 року ВМФ США розмістили контракт на закупівлю матеріалів для будівництва 13-го корабля серії, а в грудні 2018 року – 14-го.

Головне судно серії JHSV-1 «Spearhead» було передано Командуванню морських перевезень ВМФ США 5 грудня 2012 року.

До теперішнього часу замовнику були поставлені 11 кораблів: T-EPF-11 «Puerto Rico» був переданий 10 грудня 2020 року. У стадії будівництва знаходиться T-EPF-13 «Apalachicola». Будівництво ж T-EPF-14 «Cody» планується почати до кінця поточного року.

nk_hauz/-mgb7k28f2ljrsydj28v.png

Expeditionary Fast Transport являє собою швидкохідний багатоцільовий десантний корабель катамаранного типу, який може використовуватися для перекидання військ, вантажів та військової техніки.

Судно EPF довжиною 103 м може транспортувати 600 т вантажу на відстані 1200 морських миль на середній швидкості 35 вузлів.

На борту можуть бути розміщені до 312 десантників на індивідуальних сидіннях. Екіпаж корабля – 26 осіб.

Кожен корабель обладнаний льотним майданчиком для прийому в будь-який час доби вертольотів різних типів.

💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
Обижаться - удел горничных, а не кандидата в президенты.
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Что за говно ты пишешь, это что за ответ? Какой приговор, ты, мля, кем себя считаешь? Ты примитивное животное в желто-синих трусах с чубом в голове вместо мозгов. Таким место в Польше на клубнике. Сколько можно говорить?
Луна -2
Мы время провели у цирка Который, уже раз , мой друг. Опять майданами запахло Покрышки снова в ход идут...
Мяколя
вонаб ще в ЛДНР прийихала))
О, свежий куриный помет!
Если бы автор был внимательным, а не графоманом, то заметил бы один любопытный момент. Когда подсудимый экс защищал себя в суде, то он говорил о важности единства, нападая на действующего президента. Много и других любопытных моментов.
е
ты не ответила... что сделали Пете за то что он ОТКАЗАЛСЯ брать повестку в суд? НИ ХРЕНА! а что сделали за то что он со своим кортежем нарушил правила УБЕГАЯ из аэропорта? тоже НИ ХРЕНА! так говоришь нет неприкасаемых?)))) ГОВОРИШЬ НА УКРАИНЕ ЗАКОН?))) Для кого? для простых людей.. а такие вот Пети спокойно выезжают за кордон НЕСМОТРЯ на кучу типа открытых уголовных дел, так говоришь нет неприкасаемых, да брехло??
Елена
Закусывай.☝️