События в миреwww.epochtimes.com.ua28 мая

Вода в 71 річці Китаю піднялася до максимуму. Влада попередила жителів про великі повені по всій країні

nk_hauz/-malxxoggfwun01yowat.jpg

Китай готується до сезону сильних паводків, оскільки в 71 річці спостерігаються критичні рівні води, повідомило у вівторок китайське інформаційне агентство «Сіньхуа».

За даними Міністерства водних ресурсів КНР, кількість опадів в деяких частинах центрального і південного Китаю за останні тижні досягла рекордно високого рівня, хоча загальна кількість опадів в цьому році приблизно на 10% нижче в порівнянні з минулим роком.

У міністерстві заявили, що рівень води в Янцзи і її притоках, як очікується, ще більше підвищиться протягом наступного тижня. Влада попередила жителів про великі повені по всій країні з червня по серпень.

Деякі станції моніторингу видали попередження, оскільки вода на ділянці річки Янцзи в місті Ухань в центральному Китаї піднялася на 1,83 м вище звичайного в цю пору року. Причиною стали проливні дощі вище за течією річки.

nk_hauz/-malxzs6f0kwvy4ddhxp.jpg

Минулого літа кількість опадів досягла другого за величиною рівня з 1961 року, влада зробила сповіщення про повені на великих річках і озерах. Рівень води на гігантській греблі «Три ущелини» тоді досяг максимуму.

За весь минулий рік рівень опадів по всій країні склав майже 700 мм, що на 10,3% вище середнього і на 7,6% більше, ніж роком раніше. При цьому в деяких частинах центрального і північно-східного Китаю кількість опадів збільшилася вдвічі.

23 травня під час ультрамарафонських перегонів у північно-західній провінції Ганьсу в результаті несподіваного випадання граду і крижаного дощу загинув 21 бігун.

У цьому місяці торнадо обрушився на Ухань, і ще один — на східну прибережну провінцію Цзянсу, в результаті чого 12 людей загинули і сотні отримали поранення.

💬 Последние комментарии
гость
Пр факту, только люди с сексуальными отклонениями и развращённые вседозволенностью, имеют в "демократическом" мире права и свободы на всё, что придёт им в голову. Все остальные граждане обязаны беспрекословно выполнять их желания, их мнение никого не интересует.
гость
учение Церкви конечно дело богоугодное, но в убийствах лучше конечно разбираться с помощью Уголовного Кодекса.
ТАК ВОТ ОНИ КАКИЕ "ЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ"!!!
Так вот они какие, "европейские ценности" !!!
гость
спорить в суде любой дурак может, пусть докажет что панда не геть.
ПИАНИНО ЖДЁТ зЕЛЕНСКОГО!!!
Средним пальцем зеленскому намекнули, что пора возвращаться к игре на пианине!!!
"каменяр"- БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
"каменяр"- БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ !!!
Весёлый Роджер
Мне кажется вы зря с этим гандоном пропа_Хандоном хунты, как с нормальным человеком беседуете. Цэ щирая продажаная МРАЗЬ! Он тупо отрабатывает здесь какие-то гроши на пЫво, в инфоцентре хунты. Ему по фую ЛЮБЫЕ доводы! Жаль одно, что до сих пор на Украине полно людей, кто рагуль считает своими кровными братами. А вот те браты, xoxлoв считают, ТУПЫМИ нЫ титульными скатами, достойными тильки щоб ими эуропейские рагули управляли! Ну и пархатые казаки украинцы тоже!