Вода в 71 річці Китаю піднялася до максимуму. Влада попередила жителів про великі повені по всій країні
События в миреwww.epochtimes.com.ua28 мая 2021

Вода в 71 річці Китаю піднялася до максимуму. Влада попередила жителів про великі повені по всій країні

Китай готується до сезону сильних паводків, оскільки в 71 річці спостерігаються критичні рівні води, повідомило у вівторок китайське інформаційне агентство «Сіньхуа».

За даними Міністерства водних ресурсів КНР, кількість опадів в деяких частинах центрального і південного Китаю за останні тижні досягла рекордно високого рівня, хоча загальна кількість опадів в цьому році приблизно на 10% нижче в порівнянні з минулим роком.

У міністерстві заявили, що рівень води в Янцзи і її притоках, як очікується, ще більше підвищиться протягом наступного тижня. Влада попередила жителів про великі повені по всій країні з червня по серпень.

Деякі станції моніторингу видали попередження, оскільки вода на ділянці річки Янцзи в місті Ухань в центральному Китаї піднялася на 1,83 м вище звичайного в цю пору року. Причиною стали проливні дощі вище за течією річки.

Минулого літа кількість опадів досягла другого за величиною рівня з 1961 року, влада зробила сповіщення про повені на великих річках і озерах. Рівень води на гігантській греблі «Три ущелини» тоді досяг максимуму.

За весь минулий рік рівень опадів по всій країні склав майже 700 мм, що на 10,3% вище середнього і на 7,6% більше, ніж роком раніше. При цьому в деяких частинах центрального і північно-східного Китаю кількість опадів збільшилася вдвічі.

23 травня під час ультрамарафонських перегонів у північно-західній провінції Ганьсу в результаті несподіваного випадання граду і крижаного дощу загинув 21 бігун.

У цьому місяці торнадо обрушився на Ухань, і ще один — на східну прибережну провінцію Цзянсу, в результаті чого 12 людей загинули і сотні отримали поранення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.