События в миреwww.epravda.com.ua30 окт.

Водень з Ісландії доставлятимуть у найбільший європейський порт — Роттердам

nk_hauz/-mktdgg8zgqvru3mdfjy.png

Найбільший виробник електроенергії в Ісландії — національна компанія Landsvirkjun, підписала техніко-економічне обґрунтування щодо експорту "зеленого" водню до найбільшого в Європі порту —  Роттердама (Нідерланди).

Як повідомляє H2 View, це дозволить забезпечити екологічно чистим воднем споживачів на материковій частині Європи. 

В рамках проекту Landsvirkjun буде виробляти водень на новому підприємстві, розташованому на гідроелектростанції Ljósifoss, в 70 км від Рейк'явіка. Виробництво буде безвуглецевим за рахунок використання відновлюваних джерел енергії при електролізі води. 

"Північно-Західна Європа повинна буде імпортувати великі обсяги зеленого водню. Ми очікуємо, що він незабаром займе нішу, яку сьогодні займає нафта, як енергоносій і сировина для промисловості", — зазначив генеральний директор порту Роттердам Аллард Кастелейн. 

Зазначимо, що у липні цього року Європейська комісія оприлюднила план розвитку кліматично-нейтральної економіки до 2030 року, у якій особлива роль відведена водневій енергетиці.

З 2020 по 2024 рік у ЄС планують підтримувати встановлення щонайменше 6 ГВт потужностей для виробництва до одного мільйона тонн відновлюваного водню.

А з 2025 по 2030 рік "водень повинен стати невід'ємною частиною інтегрованої енергетичної системи" та досягти щонайменше 40 ГВт потужностей.

💬 Последние комментарии
Елена
С наценкой даю только в свою болезную сраку! Надо же сало компенсировать оно нынче в житомире подорожало страшно! Приходиться сраку свою намазать , а потом на закуску пойдёт !
Луна -2
Нет, Ленок - только по рыночным ценам ..Без всяких скидок...Пусть знают наших !!!!
ALWAS
"Украинец в Польше". ЮТУБ. Вот кого можно послушать. А остальные- противно и смотреть.
Луна -2
Не хочется прослыть Вангой,НО боюсь ,что на Украине будет то же самое.Уже сейчас поднимаются цены на газ, и в результате этого на отопление,и на воду,А потом в конце подорожает и электричество .Так что ничего удивительного нет .Там где действуют законы дикого рынка - там всегда идет и подорожание всего, на что, покажется привлекательным и ценным этому рынку.
Елена
А не свидомых с наценкой,хе,хе.Лечись болезный.
Елена
Не хе-хе ! А чмек чмек ! Очко салом намажу и в бой за неньку ! Я на окружной сделаю палатку и буду обслуживать клиентов исключительно свидомых со скидкой !
Я
Сами гоним, сами пьем, а потом самих себя не узнаем
Авторские статьи