Впереше в історії США міністром став відкритий гей
События в миреukrrain.com03 февраля 2021

Впереше в історії США міністром став відкритий гей

У вівторок, 2 лютого, Сенат США затвердив Піта Буттіджеджа на посаді міністра транспорту Сполучених Штатів.  Про це повідомляє NBC News.

За його призначення проголосували 86 сенаторів, проти - 13. Буттіджеджу доручено просувати програму президента Джо Байдена з відновлення національної інфраструктури та боротьбі зі зміною клімату.

На своїй сторінці в Twitter Буттіджедж написав про те, що задоволений результатом голосування сенаторів і готовий приступити до роботи.

Примітно, що 39-річний політик є відкритим геєм. Раніше Буттіджедж обіймав посаду мера міста Саут-Бенд в штаті Індіана. Пізніше брав участь у праймеріз Демократичної партії на виборах президента США 2020 року.

У своїй програмі демократ виступав за зниження цін на медичне обслуговування, за право жінок на аборти, за заборону смертної кари і за позбавлення від інституту виборників в США.

Також Піт Буттіджедж є прихильником виведення американських військовослужбовців з Афганістану, підтримує ідею про створення на території Ізраїлю двох незалежних держав - єврейської і палестинської. Активно критикує Китай за систематичні порушення прав людини.

Від Буттіджеджа чекають, що він зіграє важливу роль в просуванні "зелених ініціатив" Байдена. Зокрема, на нього покладена задача збільшити кількість громадського транспорту з нульовим рівнем викидів.

Раніше Український Дощ писав, що Байден висунув трансгендерів на посаду в Міністерстві охорони здоров'я США. Йдеться про посаду помічника секретаря з питань охорони здоров'я в Міністерстві охорони здоров'я і соціальних служб.

"Доктор Рейчел Левін забезпечить стійке керівництво і знання, необхідні нам для того, щоб люди пройшли через цю пандемію - незалежно від їх поштового індексу, раси, релігії, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності або інвалідності. Вона задовольнить потреби громадської охорони здоров'я нашої країни в цей критичний  момент і за її межами", - розповів Байден.

У разі, якщо кандидатуру Левін підтримає Сенат, вона може стати першою трансгендерною чиновником федерального рівня.

1 комментарий

Написать комментарий
  • 123
    03 февраля 2021
    везде одни пидарасы
    Ответить
💬 Последние комментарии
гость
На 8го марта в честь неизбежного примирения с жинкою перед эскалацией поёт народную украинскую песню: "Замайданило меня, замайданило, Моя хохлушка сгоряча в сердце ранила: Репетируя походы на Раду, Из кастрюль я построил баррикаду. Ух, бывало часто я кличковатый, Приходил вечерами к ней поддатый, И ещё вот была такая штука: Называла вона меня яценюкой. А хоть быть с нею мне неохота, На диване дую я тягнебока, Ну а если вона каже мени дулю, Вспоминаю почему-то я про Юлю. Повернувшись ночью к нею голой попой, Не кричит хтось во мне: - Гей, Европа! Супротив Европ ничого не имею, Но в башку приходят мысли про геев. Этот клятый клич мне жизнь испоганил! Замайданило меня, замайданило!"
ононим
ебическая сила, бедный муж. нафига позориться. увидел это и будут кошмары сниться
Весёлый Роджер
Шмуля адрес того моста дай? Шо не можешь по Гуглу искать? Ну да, ты ж ТУПОЙ пердун. А про Анального ты чаму мне пишешь, это же твой коллега по пропиндосии, такой же як ты пиндолизун продажный! Ось воно як! А ты Шмуля старый пердун мудак! Ну а по делу, про пастыря ты засцал ответить? Как он вас наэбал як дитяток малых! Эх ты поддонок продажный!
гость
сколько не пытались грузинские учёные сделать вакцину - у них постоянно получается хванчкара.
Весёлый Роджер
Наскакался - отползай!
Елена
Зовут тебя козлоослик,так и говорили, ждём на Мальте под мостом,тебя не забывают,пока мы тут друг дружке письма пишешь, Алексей Навальный уже несколько трусов пошил, позвони ему пусть продаст тебе пару штук,на Мальту в новых труселях поедешь,ха,от Лехи,ха.
Бай-бай
Искать не буду.