События в мире24tv.uaJun 17

Вперше в історії монархії Єлизавета ІІ здійснила відеодзвінок: кому зателефонувала королева

nk_hauz/-ma1bk9fjpuafptmfmij.jpg

В час пандемії коронавірусу 94-річна королева Єлизавета ІІ змушена ще ретельніше дбати про своє здоров'я. Її Величність з чоловіком Філіпом оселились у Віндзорському замку, де продовжують виконувати свої обов'язки. Так, днями королева здійснила перший відеодзвінок в Zoom, що стало історичною подією.

Єлизавета ІІ і Zoom 

Як відомо, королева Єлизавета ІІ – прибічниця консервативних правил. Вона вчить своїх нащадків слідувати протоколу, встановленого ще предками, та воліє особисто говорити з людиною, а не завдяки сучасним технологіям. Однак пандемія змусила Її Величність змінити звичні правила: Єлизавета ІІ навчилась користуватись програмою Zoom та здійснила свій перший відеодзвінок, повідомляє CNN. 

Монарх влаштувала конференцію, до якої долучила свою доньку Анну та британців, які дбають про людей, хворих на коронавірус. У бесіді, що тривала 45 хвилин, Єлизавета ІІ поспілкувалась з очільниками волонтерських організацій, які надають допомогу інфікованим на COVID-19, а також тими, чиї родичі ледь не померли через недугу. Кожен розповів Її Величністю свою історію, що не залишило королеву байдужою. 

Було цікаво послухати всі ці історії. Я вражена від того, як ви зуміли все пережити. Рада, що змогла сьогодні поспілкуватись з такими сильними людьми, – зазначила Єлизавета ІІ після відеозустрічі. 

Цікаво, що навіть в цій ситуації королева Великобританії не порушила своїх правил. Єлизавета ІІ з'явилась у кадрі, коли вже всі чекали на її появу, та першою покинула віртуальну зустріч. Фрагменти цієї події опублікували на інстаграм-сторінці палацу. 

Як королева публікувала перший допис в інстаграмі

Це не вперше Єлизавета ІІ прагне показати, що йде у ногу з часом. У березні 2019 року вона опублікувала перший інстаграм-допис. Зробила Її Величність це перед десятками камер. Королева Єлизавета ІІ піднялась на підвищення та натиснула "опублікувати". Чимало користувачів мережі тоді посміялись з цієї події, а інші ж із захватом прокоментували цей факт. 

💬 Последние комментарии
Гость
И "с каждым новым выступлением Думенко, с каждым новым его интервью мы понимаем, что та неправда, которую он говорит, это не просто ложь, а самое настоящее сатанинское лукавство. Именно то, от которого мы в молитве «Отче наш» просим Бога нас избавить".
гдето в Африке
вождь племени торговал соплеменниками. в рабство. было это давно, но!
наблюдатель
И лже-руководитель ПЦУ Сергей Думенко дал интервью, в котором поговорил обо всем – войне, РПЦ, Кремле и политике. Но не о Христе. Почему?
Гость
И "на улицах 1941 года горели многочисленные марксистско-ленинские труды, в которых перестали видеть источник мудрости, а стали видеть нежелательную улику...".
та не согласен я
нужно все взять и поделить
Гость
И такое бывает. А ложно-политические украинцы — те, кто надеется извлечь выгоду из отделения Украины от остальной России — вынуждены действовать не просто против интересов почти всех сограждан, но и против логики, и против здравого смысла.
Слав
Ть-ть-ть-ть-ть-ть-ть-ть-тяв