События в миреukrainian.voanews.com10 июн.

Вперше в історії США афроамериканець очолив рід військ

nk_hauz/-m9pqyjzoc9imjw7jnfb.jpg

Сенат США затвердив генерала Чарльза Брауна на посаду глави штабу військово-повітряних сил США. Сенат одноголосно підтримав кандидатуру в присутності віце-президента США Майкла Пенса. Браун став не лише першим афроамериканцем, який очолив рід військ у збройних силах США, генерал стане першим афроамериканцем-членом Об'єднаного комітету начальників штабів з часу головування там генерала Коліна Пауелла.

Президент США Дональд Трамп, який номінував Брауну на посаду, назвав генерала "патріотом і великим лідером".

Брауна привітала із призначенням міністерка ВПС США Барбара Барретт. Міністр американських військово-повітряних сил відповідає за організацію та забезпечення роботи ВПС.

"ВПС США, Космічні сили США та я особисто вітаємо генерала Брауна та його дружину Шарін із його затвердженням на посаду глави штабу ВПС. Неперевершене лідерство, оперативний досвід та глобальне бачення генерала Брауна матимуть ключове значення для модернізації американських військово-повітряних сил відповідно до викликів у царині національної безпеки завтрашнього дня", - заявила Барретт.

nk_hauz/-m9pr2xsr3buviw2l5ep.jpg

Затвердження кандидатури Брауна припало на час масових протестів у США, спричинених загибеллю після затримання поліцією чорношкірого американця Джорджа Флойда. Мітингувальники, зокрема, виступають за реформу поліції у США, проти мотивованих расизмом упереджень у роботі правоохоронців.

Минулого тижня Браун у відео заяві прокоментував своє ставлення до подій навколо загибелі Флойда. Він відзначив, що протягом життя прокладав шлях у двох світах одночасно, стикаючись із упередженнями і долаючи перепони, які вони створювали.

Військовий лідер розповів, наприклад, що стикався із інакшим ставленням до себе, і згадав, що "працював із повдвійною силою, щоб переконати керівників, що їхні погляди, очікування щодо афроамериканців були необгрунтованими". Серед іншого, Браун також згадав, що, коли він очолював ескадрилію, "інші афроамериканці казали мені, що я був недостатньо чорним, бо проводив більше часу із моєю ескадрилією, ніж із ними". Генерал відзначив, що думає про інших військових авіаторів, до яких свідомо чи несвідомо могли ставитись несправедливо.

"Я хочу мудрості та знань для того, щоб очолювати, брати участь та слухати у важливих дискусіях щодо расизму, розмаїття та інклюзивності. Я хочу мудрості та знань, щоб вести уперед тих, хто готовий негайно і послідовно діяти, щоб зробити наші ВПС кращими", - заявив Браун.

💬 Последние комментарии
Северный Ветер 2014
С этого персонажа уже ничего толкового не выйдет. Просматривается прямая зависимость : участник майдана,автомайдана ( 1-ый признак мудака ) , участник карательной операции на Донбассе в качестве добровольца ( второй признак мудака, причём, мудака кровавого ), его поступки и слова в отношении Республик , России и Советского Солдата. Резюме: На кол эту тварь . Надеюсь искренне, что долго этот вафлёныш не проживет.
лУНА -2
Да ты шо?Воевать будут стойко - где на диване, вроде каменяра? Кстати где он ?Неужели пошел в окоп сражаться за свою хатынку, или лежит на диване - окопный воин ? в ОБЩЕМ -ТО ДА , ЗА 30 ЛЕТ ВЫРОСЛО ПОКОЛЕНИЕ не жившее в СССР -С этим согласна -Но, понимаешь, краса ты наша вумная_да еще с прочищенными мозгами .Но переформатировать их будет легко - заставив еще раз побывать в котлах вроде Иловайска и Дебальцево - вот тогда и будем смотреть кто из них самый -самый Понимаешь еще такой фактор - как вооружение -чем вооружена армия ВСУ. -старьем приходящим из -за океана - что это значит .?значит при любой возможной ПРИЧИНЕ возможна аварийная ситуация ..когда те же ремонтники не знают, что делать с импортными Джаеллинами - их просто напросто не обучили - и все.. Российская техника на порядок выше и она своя. ВОТ ЭТО И ЕСТЬ ГЛАВНОЕ ОТЛИЧИЕ ОТ ВСУ.если ты конечно, служил то должен знать это, и не писать всякую -ерунду.
Луна -2
Не думаю чтобы вернулись .Для того , чтобы вернуться нужно вначале взлететь, а если не получится, и взлетишь ты на воздух ....Да и возвращаться -зачем ?ОНИ же своих забрали, а туземцы -вы как хотите - хоть на своих двоих , через границу прорывайтесь .
Луна -2
Конечно же с собаками,как в самолете из Кабула .Да не забудьте еще, огородить место для стоянки будущего самолета- а то еще украинские власти захотят сбежать и родичей своих прихватят...Будет вой почище, чем в Афганистане
Гость
И ДОБАВЛЮ - С КОШЕЛЬКА ПОРОШЕНКО И ЗЕЛНСКОГО! ПУСТЬ ОНИ ВЫПЛАТЯТЬ ДО КОНЦА СВОИХ ДНЕЙ, ЗА ЧТО ПЛАНОМЕНО РАЗВАЛИВАЛИ И РАЗВОРОВАЛИ УКРАИНУ!!!
Гость
О?! Тогда НЕ С МОИХ КОШЕЛЬКОВ, А С ТВОИХ, ЗЕЛЕНСКИЙ!!!!
Гость
Да, да.. пусть ЗАБЕРУТ С СОБОЙ БИОЛАБОРАТОРИЮ И ТЕСТИРУЙТЕ НА АМЕРИАНЦЕВ! !!!!!!!