События в миреbizua.org9 окт.

Всі будинки Великобританії будуть працювати на енергії вітру

nk_hauz/-mjc4gaacyw13uhp0vrq.jpg

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон оголосив про план забезпечити енергією вітру кожен будинок в країні до 2030 року. У зв’язку з цією ініціативою уряд вкладе 207 мільйонів доларів у виробництво нових вітряних турбін.

На сьогоднішній день Великобританія володіє найбільшою офшорною вітроелектростанцією Walney Extension Farm. Можливо, саме успіх цього проекту надихнув уряд на нові амбітні плани.

Як повідомляє Engadget, такий амбітний проект зажадає серйозних інвестицій протягом наступних десяти років. Однак якщо Великобританія впорається, це стане важливим кроком вперед у досягненні глобальних цілей щодо викидів вуглецю, викладених у Паризькій угоді 2015 року.

Інвестиції в розмірі 207 мільйонів доларів підуть на будівництво заводів, які розроблятимуть нові турбіни, а також на самі плавучі Морські турбіни. Щоб забезпечити енергією кожен будинок у Великобританії, ці турбіни повинні будуть генерувати близько 40 ГВт потужності. Це в чотири рази перевищує поточну вироблення енергії вітру в країні.

“Ваш чайник, ваша пральна машина, ваша плита, ваше опалення, ваш електромобіль — всі вони отримають електрику без будь-якого почуття провини», — заявив Джонсон на конференції Консервативної партії Великобританії.

Однак деякі експерти відзначають, що повний перехід на вітроенергетику до 2030 року може виявитися більш дорогим, ніж припускає Джонсон. Незалежна дослідницька фірма Aurora Energy Research прогнозує, що насправді проект обійдеться в 64,6 мільярда доларів, також Великобританії доведеться встановлювати нову турбіну в середньому кожен будній день протягом наступного десятиліття.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ценные пиндосяцкие бумаги могут представлять ценность только при поносе.
вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ !!!
уКРАИНЦИ! вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!!!
Весёлый Роджер
Я не Зразумыл ни хрена! А шо у россейском Крыму до хрена щирых партизан? А на Донбассе, Луганску? ЩО зовсим НЫМА??? А що так? А ..., нима грошей для патриотив! А вот такие пропа_Хандоны хунты, типа Шмули_Елен, в 2014 року писали, о скором огромном партизанским движении на ВСЕЙ пророссийской территории. И ... НИКОГО! Тильки щирые рагули долбоЭбы, шо Героически валили мачты и строили баррикады на жд путях. Щоб вуголь не шёл на прямую нищебродам эуропейским, а тильки через Белоруссию и не поверите, через самого аХрессора Россию! Ось воно як! По старой щирой традиции!!! Уси гуртом спиваем! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» «Приспів: Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, в бою не відступай! Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, швыдчее ты тикай!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Сила нации у повний дебилизации!
Весёлый Роджер
Это Шмуля что такое "просто ляпота сквернословия"??? Это значит -тебе всё можно - ты .лядь пархатый дэбил избранный по дупе? А всем остальным ты тут делаешь замечания, да ещё поучаешь их уму разуму! Ну ТВАРЬ хуцписткая, ну МЕРЗОСТЬ продажная! Для всех, поисковик Гугл - "что такое хуцпа". И пусть хоть Один мне тут напишет, что это не про тебя Шмуля, пархатая ты мерзкая и СВЕРХНАГЛАЯ ТВАРЬ!
Игбун Хохлов
А как в пиндостане? Какое там соотношение миллиардеров к куче нищих? У 17% населения денег даже на жратву не хватает.
Герой Крут
Даже не знаю... Косовский сценарий лучше подходит для Крыма. А в известной всем гимно-песне поется, что "від Сяну до Дону".
Весёлый Роджер
ГДЕ там слово ЕВРЕЙ??? ЭЙ поддонок ШМУЛЯ! ГДЕ??? Ты фекалия своего народа как и Бени, Пети, Зели и др. продажные поддонки! У вас НЕТ Родины, бо вы все вот такие - ТВАРИ и продажные УРОДИНЫ!