Вже 12 країн Шенгену поновили контроль на внутрішніх кордонах ЄС
События в миреwww.ukrinform.ua19 марта 2020

Вже 12 країн Шенгену поновили контроль на внутрішніх кордонах ЄС

Кількість країн Шенгенської зони, які після спалаху коронавірусу та пов’язаної з ним кризи ухвалили рішення поновити контроль на своїх зовнішніх кордонах, які одночасно є внутрішніми кордонами Євросоюзу, зросла до 12.

Про це у середу під час брифінгу для преси журналістів проінформував речник Єврокомісії з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Адалберт Янз (Adalbert Jahnz), повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Щодо ситуації на внутрішніх кордонів. На цей час ми отримали повідомлення від Австрії, Угорщини, Чеської Республіки, Данії, Польщі, Литви, Німеччини, Естонії, Португалії та Іспанії, а також від двох асоційованих шенгенських країн – від Норвегії та Швейцарії. Це ті країни, які проінформували нас про поновлення контролю на внутрішніх кордонах.

За словами речника, зараз тривають консультації на експертному рівні, яким чином розв'язати проблему скупчення транспорту і людей на кордонах європейських країн, забезпечити безперешкодний рух товарів та допомогти людям, яких криза застала у подорожі, повернутися у свої домівки. Адалберт Янз повідомив також, що ця тема буде обговорюватися сьогодні в режимі відеоконференції між міністрами транспорту країн Євросоюзу.

Відповідаючи на запитання щодо того, коли буде введена повна заборона на в’їзд на зовнішніх кордонах Євросоюзу, ще один речник Єврокомісії Ерік Мамер уточнив, що реалізація такого рішення залежить від країн-членів, але за будь-яких умов не йдеться про заборону в’їзду на територію Євросоюзу.

«Ми не говоримо про повну заборону подорожей (через зовнішні кордони). Ми говоримо про обмеження в’їзду для несуттєвих поїздок. Це не означає, що всі поїздки до ЄС не дозволені. У цьому є суттєва різниця», - наголосив Ерік Мамер.

Як вже повідомляв Укрінформ, у вівторок під час відеоконференції глави держав та урядів ЄС підтримали пропозицію Єврокомісії та висловилися за що швидше введення обмежень для «несуттєвих» поїздок на зовнішніх кордонах Євросоюзу в рамках заходів, спрямованих на боротьбу з поширенням коронавірусу Covid-19.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку або хочете продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий зрив, і ви не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЬ, я невролог в БІЛЬСЬКОМУ БОЛЬНИЦІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось купівлею та трансплантацією нирок з живим відповідним донором. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія Будь ласка, повідомте нам, якщо ви зацікавлені у продажу чи купівлі нирок, не соромтеся звертатися до нас за електронною поштою та електронною поштою. Електронна пошта: birothhospital@gmail.com Що таке номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР DR MAXWELL
Луна-2
ты прав .-вот это и есть самое страшное...
Весёлый Роджер
Так как Шмуля, на х.й твоя *опа больше хороша! Видповидаю - Эй Шмулёк, ту думовоешь, шо для Инета только поисковик нужен, а мозгов ни треба? На получи, свинорылая брехливая тварина - Все АЗС Украины включая ЧАСТНЫЕ и не сетевые!!! https://www.azski.com.ua/prices НИМА там твоих цен НИМА! «Только что проезжала мимо заправки 92-ой 19 грн.,95-й 20 грн.,а ДТ -21 грн.,» Шёл я лесом, видел Шмулю, он картошечку варил, котелок на х.й повесил, а из *опы дым валил!
смотрю в книгу вижу фигу
тупой рагуль так и не понял, что Махно был внештатным работником Красной чумы, и вместе с Красной чумой воевал против Белой армии... бедное поле... гулящее поле ...болезнь и деградация Гуляй Поля на виду у всех
Весёлый Роджер
Так как Шмуля, на х.й твоя *опа больше хороша! Выдповедаю - Эй Шмулёк, ту думовоешь, шо для Инета только поисковик нужен, а мозгов ни треба? На получи свинорылая брехливая тварина - Все АЗС Украины включая ЧАСТНЫЕ и не сетевые!!! https://www.azski.com.ua/prices НИМА там твоих цен НИМА! «Только что проезжала мимо заправки 92-ой 19 грн.,95-й 20 грн.,а ДТ -21 грн.,» Шёл я лесом, видел Шмуля, он картошечку варил, котелок на х.й повесил, а из *опы дым валил!
Весёлый Роджер
Луночка, но это совсем не страшное, шо здохнут щирые рагули! СТРАШНО другое, что и видно из видео – ОНИ и вам НЕ ДАДУТ НОРМАЛЬНО ЛЕЧИТСЯ!!! Я так понимаю следующий шаг, начнут отнимать на улице лекови! Эти твари Потянут всех за собой в могилу! Вот этого ДО СИХ пор многие у неньки не понимают или не хотят понимать, шо рагули не дадут вам спокойной жизни!
Весёлый Роджер
Да Луночка, ну что ты такое пишешь, ты где живёшь? Ну не может щиросвидомый майданутый дэбил принять москальскую маску! Он должен СДОХНУТЬ!!! вместе со всей своей семьёй – но не принят помощь от москалей! В этом и есть, то главное отличие Украины от России, о чём сука Кучма либо забыл написать или все же не забыл, а скрыл падлюка хитрая. Назло москалям будем с открытой щирой рожей, щоб уси бачили що ми вильные запизденские мудаки чи наоборот! Вот у Шмули амерыканьска, ему лично литакой доставили из-за океана паны, за его активную работу по оболваниванию тупых селюков! Так вот пусть и натянет её на всю свою нагло брешущую свинорылою рожу!
Авторские статьи