События в миреwww.eurointegration.com.ua4 февр.

З 12 лютого Молдова втратить залізничне сполучення

nk_hauz/-msdeljpbseg0rsm1eoh.jpg

В кінці наступного тижня, з 12 лютого державне підприємство "Залізниця Молдови" призупиняє рух поїздів за внутрішніми маршрутами.

Про це 3 лютого на засіданні парламентської комісії з економіки, бюджету і фінансів заявив представник компанії, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на телеканал TV8.

За його словами, потяги технічно застаріли і становлять небезпеку для пасажирів, як це вже було, коли вони спалахували в минулому році. Компанія не отримує субсидій від держави на підтримку місцевих і приміських маршрутів, а минулий рік з пандемією і закритими кордонами, завдав істотної фінансовий збиток залізниці.

З цієї причини від руху поїздів усередині країни прийнято рішення відмовитися. Йдеться про маршрути Кишинів - Бендери, Кишинів - Унгени і Бєльці - Окниця.

Міжнародні перевезення припинилися навесні минулого року через пандемію.

У комісії відзначили, що за станом на кінець 2020 року борг ЖДМ перед працівниками становив 35,5 млн леїв, а перед кредиторами 459,4 млн леїв. Парламентська комісія констатувала, що поточна криза пов'язана з неефективним управлінням в попередні роки і зниженням обсягу перевезень по залізниці через пандемію.

У грудні 2020 року співробітники держпідприємства "Залізниця Молдови" вийшли на протест, тому що не отримували зарплату понад три місяці. Зараз на державному підприємстві працюють близько 6,8 тис. осіб.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Тебе також не видно. І не зрозуміло - чи ти двоногий а чи одна РУССКЯЗЫЧНАЯ ЧЕЛЮСТЬ без ніг
Луна -2
Спасибо ,Роджер !Мне приятно .Ия никогда не откажусь от своих слов ,в отличие от младой и бестолковой. Леночки.
Каменяр
Уточни, як росія заважала хрестовим походам . Не бачу росії на карті під час хрестових походів.
Луна -2
Ты ошибаешься за свои слова я всегда отвечаю...-Здесь за меня никто никогда не пишет, в отличие от тебя. - Это писала я. .
Каменяр
На рахунок повернення Криму загадувати рано. Зрозуміло лише одне - під час окупації Криму російське керівництво нажало кнопку знищення РФ, російської імперії.
Каменяр
І що, підгоріло?
Каменяр
А детальніше можеш вказати: Коли Гіркін запитував гуманітарний коридор для своїх заручників ? І поясни, що таке гуманітарний коридор : -це така дорога, на якій розстрілювали людей під час виходу із Іловайська?