З Палермо в Лондон. 11-річний хлопчик з батьком пройшли майже 3 тис. кілометрів, щоб відвідати бабусю
События в миреnv.ua02 октября 2020

З Палермо в Лондон. 11-річний хлопчик з батьком пройшли майже 3 тис. кілометрів, щоб відвідати бабусю

11-річний Ромео Кокс разом з 46-річним батьком Філом відправився з Італії до Великої Британії, щоб відвідати бабусю.

Весь карантин вона провела на самоті, а тому вони вирішили прийти до неї, щоб відвідати. Батько з сином домовилися не користуватися бензином, а тому йшли пішки, брали велосипеди і пливли на човні.

20 липня вони стартували з Палермо, а 20 вересня прийшли до Лондона. Вони пройшли через Італію, Швейцарію, Францію і Велику Британію. Зараз вони сидять на карантині, перш ніж отримають дозвіл прийти до бабусі, пише Metro.

«Кілька разів ми загубилися. Ми засипали під осиним гніздом (погана ідея), у нас відпадали ноги, але ми і не думали здаватися. Чим ближчими ми були до нашої мети, тим частіше я думав, як хочу побачити бабусю, яка провела весь карантин на самоті», — розповідає Ромео.

Також Педро захотів спробувати зібрати гроші для підтримки біженців. Лише рік тому він переїхав з Лондона на Сицилію, а тому з мовою йому довелося розбиратися на місці — і з цим йому допоміг місцевий хлопчик-біженець з Гани. Тому він почав збір грошей для допомоги біженцям в Палермо — і зібрав уже 12 тис. фунтів із запланованих 15 тис.

Батько також залишився задоволеним подорожжю: «Це дуже класно — допомогти дитячій уяві і влаштувати круту подорож. Це неймовірний момент, який я розділив зі своїм сином, і ми ніколи цього не забудемо. У нас були різні пригоди — ми домовилися не розповідати деякі речі мамі».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..