События в миреwww.ukrinform.ua21 февр.

З Середземного моря біля узбережжя Лівії урятували понад 200 мігрантів

nk_hauz/-mu2sj_2zryztd9q0wvp.jpg

Берегова охорона Лівії урятувала з Середземного моря поблизу узбережжя країни понад 200 незаконних мігрантів.

Як повідомляє Укрінформ, про це із посиланням на Верховного комісара ООН у справах біженців пише Сіньхуа.

“Понад 200 осіб було доставлено до Триполі лівійською береговою охороною, серед них: 9 жінок й 3 дітей. УВКБ ООН та Міжнародний комітет Червоного хреста надають предмети першої необхідності й медичну допомогу усім, хто вижив”, - заявили в УВКБ ООН.

Водночас у ВМС Лівії повідомили, що виявили тіло одного незадокументованого мігранта під час рятувальної операції. Ще кільком людям вдалося втекти після того, як їх повернули на берег.

За підрахунками Міжнародної організації з міграції, минулого року 323 мігранти загинули, 417 зникли безвісти й 11 891 було повернуто береговою охороною назад до Лівії під час спроби перетнути Середземне море на шляху до Європи.

“Багато незаконних мігрантів, яких рятують в морі або арештовують, перебувають у переповнених центрах приймання на території Лівії, попри регулярні заклики міжнародної спільноти стосовно їх закриття”, - додає Сіньхуа.

💬 Последние комментарии
е
т.е. тебе позволено, а другим нет? и не звезди, что не было такого! БЫЛО! в мой адрес...
е
так мудилы твои америкосы, что на простые и прямые слова сочиняли всякую муть в течении месяца и которые очень боятся чтоб эту муть не опубликовали.. Не подскажешь почему?)) если их дело правое, то как раз опубликование должно ВСЕМ это четко показать...
е
речь не о нем, а о тебе ... а ты как известно, нищая, живущая на пособие - т.е. на шее у работающих людей..т.к. налоги с обслуживания морячков под мостами ты не платишь, впрочем как и твои кумиры трудяги-контрабандисты западяне...
Кулебе - кулю в лоб
Шоб Путен напал и одним махом кучку навозных мух прихлопнул, не иначе. Провокатор, короче.
Дитё
Наелся манной каши на молоке и гуляю по центру города.
Елена
Родственников не трогать
Елена
Напиши мне письмо,хоть две строчки всего,чтоб я иногда, прочитать мог его ,что бы спеть о любви,просто так напиши.хе.Роджер мудило.
Авторские статьи