З січня Іран виробив 55 кг урану зі збагаченням до 20%
События в миреmind.ua07 апреля 2021

З січня Іран виробив 55 кг урану зі збагаченням до 20%

Іран виробив 55 кг урану зі збагаченням до 20%. Про це із посиланням на заяву влади країни повідомляє Reuters. Заява була зроблена на наступний день після того, як Тегеран і Вашингтон провели у Відні, за їхніми словами, «конструктивні» непрямі переговори, спрямовані на пошук шляхів відновлення ядерної угоди 2015 року, між Іраном і світовими державами

Минулого року парламент Ірану прийняв закон, що зобов'язує країну посилити свою ядерну позицію, частково у відповідь на вихід експрезидента Дональда Трампа з ядерної угоди у 2018 році. Згідно із законом, Тегеран мав почати збагачення до 20% і щорічно виробляти не менше 120 кг або 10 кг на місяць урану, збагаченого до цього рівня. За словами представника Організації з атомної енергії Бехруза Камалванді, рівень видобутку в Ірані вже «на 40%» вище.

«Менш ніж за чотири місяці ми виробили 55 кг урану зі збагаченням 20% ... приблизно за вісім місяців ми зможемо досягти 120 кг», – сказав Камалванді.

Нагадаємо: 4 січня Іран заявив про початок збагачення урану до 20% в Фордо, іранському підземному заводу, який був таємно побудований всередині гори, щоб витримати будь-яке повітряне бомбардування.

Збагачений до 3-5% уран можна використовувати тільки в енергетичних реакторах, до 20% – в дослідницьких і експериментальних реакторах. Показник в 90% і більше дозволяє створювати ядерну зброю.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Ты за агентов пиши, не отвлекайся на Роджера, не уводит в сторону.. Что твоими агентами, что не попались сделано? Что из типа добытого ими сделало Украину процветающей страной с обеспеченным населением??? Ничего....
кУЧМА ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!! Грузина !!!
Весёлый Роджер
Шмуля ПЕРЕМОГА!!! Амерыка з вами, з майданутыми мудаками! «На одно рабочее место на Украине претендует шесть безработных - центр занятости» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.» Сала уронили – убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Шой-то и тут молчок, язык пропахандон Шмуля так и не высунул из дупы! Тому шо в методичке сказано ... обсирать Россию, а про отвечать... нычого нима!
Весёлый Роджер
Долбоэб Шмуля, это ты не виляй, а на вопросы отвечай! Таки чехи и предяву и бросили про взрывы тех снарядов, что один болгарский перец перепродавал ширым поддонкам, для войны на Донбассе. Тому що своего производства снарядов у гятих пидпиндосников НИМА!!! ВСЕ шесть заводов - ЗАКРЫЛИ и на металл попилили! Сало уронили! Хероям убийцам детей мало!
ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ кУЧМА
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!!
Елена
А сколько не поймалось? Думаю он не один в поле воин.сынов и дочерей у Украины много,а Роджер сын-дурак,как в сказке было у отца три сына,двое умных,а третий Роджер,ха.такие вот пироги., товарищи полковники,ха.