События в миреnews.finance.ua25 апр.

За час пандемії споживачі у всьому світі накопичили додатково $5,4 трлн — Moody's

nk_hauz/-mz4pb3hq6_hbwmbzkuz.jpg

Споживачі у всьому світі з початку пандемії COVID-19 накопичили додаткові заощадження на суму $5,4 трлн, що еквівалентно 6% глобального ВВП.

Про це повідомляє Moody’s.

Міжнародне рейтингове агентство визначає цей надлишок як додаткову економію в порівнянні з моделлю витрат в 2019 році.

При цьому стрімке зростання споживчої довіри передбачає, що покупці знову будуть готові витрачати гроші, як тільки магазини, бари і ресторани відновлять роботу після зняття карантинних обмежень, введених для обмеження поширення захворювання.

У 1-му кварталі цього року глобальний індекс споживчої довіри, який розраховує Conference Board, досяг найвищого значення з моменту початку його підрахунку в 2005 році, при цьому значне зростання відзначено у всіх регіонах світу, зазначає Financial Times.

“Вивільнення значного відкладеного попиту в поєднанні з надмірним обсягом додаткових заощаджень викличе сплеск споживчих витрат у всьому світі в міру того, як країни наближаються до колективного імунітету і відкривають свої економіки”, – вважає головний економіст Moody’s Analytics Марк Занді.

Якщо споживачі витратять близько третини додаткових заощаджень, вони збільшать світовий обсяг виробництва на 2 процентні пункти в цьому році і в наступному, вважають аналітики агентства.

Хоча торік світова економіка пережила найсильніший в сучасній історії спад, доходи домогосподарств були значною мірою захищені безпрецедентними заходами держпідтримки.

Крім того, споживачі скоротили витрати через високу невизначеність щодо майбутнього, включаючи наявність роботи і доходів, а також через закриття або обмеження роботи багатьох підприємств сфери послуг. В результаті, за даними ОЕСР, в 2020 році норма заощадження в багатьох країнах з розвиненою економікою досягла максимальної позначки в цьому столітті, а банківські депозити населення сильно зросли.

💬 Последние комментарии
Ядрачистыйизумруд
Да не забулы ,не забулы мы про множество военных баз и био-лабораторий американских по миру,да и про "миролюбивое" НАТО тоже помним.
Мяколя
та ввже не забувайте звидки корона вирусь
Ке
чтоб развалить СССР - США перевернула мир и сейчас не откажется
е
Елена, так говоришь Украина социальная страна? ну-ну.. прокомментируй, БРЕХЛО...
е
А куда Украина девала свои продвинутые технологии? Петя их продал и такие как ты?А что со станками в Украине, ЧТО нового сделано при майданутых за ВОСЕМЬ лет? А корабли в Николаеве чего не делают, а заказывают в Турции и покупают сильно бу лоханки по всему шарику?Свой завод разрушили такие как ТЫ! а почему? потому что америкосам конкуренты НЕ НУЖНЫ! так что там с Кравчуком, Кучмой и Ющем при которых страна из богатейших республик бывшего союза скатилась на одно из последних мест в Европе?? Че молчишь? Ответь за свое отношение к ним, че слабо? и не БРЕШИ что уже писала! НЕ БЫЛО этого!...
е
честные люди свою страну за печеньки не продают и не разваливают в угоду америкосам и другим! так что кончай БРЕХАТЬ честная нашлась...
е
очень аргументированный ответ... ничего другого и не ожидал.. так ГДЕ внушение твоей подружке что матерится это нехорошо? что ПОСТОЯННО брехать это плохо?? НЕТ ЭТОГО!...