События в миреukurier.gov.ua22 апр.

За три роки в Європі зникло майже 20 тисяч неповнолітніх мігрантів

nk_hauz/-mys51vwga1viiaik4wd.jpg

З 2018-го по 2020 рік понад 18 тисяч неповнолітніх, які прибули без супроводу до Європи як біженці, зникли безвісти. Ніхто у компетентних органах європейських країн, кордони яких вони перетнули, не знає, де перебувають діти і що з ними сталося. Про це йдеться у звіті неурядової організації Lost in Europe, у який входять дані, зібрані організаціями Knack і De Standaard.

Експерти вважають, що кількість зниклих безвісти у Європі дітей-мігратнів набагато більша, оскільки наприклад Франція та Румунія не ведуть належної статистики. Так само не всі європейські країни відстежують, звідки прибувають малі мігранти в ЄС. Проте якщо спиратися на наявні дані, серед країн, звідки найчастіше до Європи потрапляють діти без супроводу, Марокко, Алжир, Еритрея, Гвінея та Афганістан.

nk_hauz/-mys54ke1fde9hcijabj.jpg

Експерти зазначають, що ці цифри істотно скоротилися торік, що пояснюється пандемією та обмеженнями на пересування. COVID-19 негативно вплинув на наплив мігрантів, отже зменшилася і кількість зниклих безвісти. Проте отримання точних даних ускладнюється тим, що торік лише 10 із 27 країн ЄС подали необхідні дані до відповідних органів. А ті країни, які ведуть реєстрацію неповнолітніх біженців, використовують різні методи. Тому в цьому питанні між країнами-членами ЄС немає належної координації. У деяких країнах дітей без супроводу часто реєструють як дорослих, в інших — навпаки. Деякі неповнолітні переходять кордони кількох держав, тому їх реєструють по кілька разів у різних країнах.

Єврокомісар з питань внутрішніх справ Ілва Йоганссон висловила глибоке занепокоєння із приводу інформації про зникнення дітей-мігрантів. Проте вона нагадала, що вирішення цих питань Єврокомісія покладає на уряди держав-членів.

Як заявив експерт РЄ Кевін Гайленд, ресурси й досвід Європи в боротьбі з експлуатацією дітей доволі обмежені. «У ЄС добре врегульовані питання про компенсацію за затриманий авіарейс, але якщо ти дитина, яка потрапила у біду, тобі доведеться долати всі труднощі самотужки», — констатував Кевін Гайленд.

💬 Последние комментарии
3020
ЗеНаполеон уже всех достал со своим Великим крадивництвом. Надеемся, что посмертно тебя закатают в асфальт, можно и раньше .
3020
Таких псевдобатюшек кадилом нужно быть по горбу, что бы усмирили свою гордыню.
3020
Резников, чучело зеленогороховое, армию ты просрешь , а бабки стыришь, сколько не дай.
3020
Насосала - рассказала. Моника Левински. Всегда хотела, чтобы Обама трахнул в дупу. Давалка Елена. Все эти конъюнктурные пиарастовые шлюшки хотят паразитировать на известных и знаменитых.
3020
Ельцин уже горит в аду, Горбачев, Кравчук, Шушкевич на подходе. Все коммуняки-оборотни. А Союз при Брежневе жалко, нам бы сейчас такой "застой". Нацики с жидопрезиками построили в итоге Укропопуасию, с пользой для своего кармана и в случаи аврала вполне могут осесть в новой Франции, тоесть Канаде.
Елена
Весёлый Роджер
Ну давай дипломатичнее! У пана Байдена произошло естественное, но несколько неожиданное, выделение урины при виде российского президента. Вообще в курсе, что у пиндосов - пукать и громко отрыгиваться за столом - приветствуется. Ну типа - не надо сдерживать своих рефлексов. Они же хозяева Мира! Им всё можно.