События в миреwww.ukrinform.uaJun 27

Загострення в Афганістані: урядові сили ліквідували майже півсотні талібів

nk_hauz/-mdbig94bgtcgsda_nkh.jpg

Під час зіткнень між членами Талібану та силовиками в Афганістані загинуло щонайменше 46 талібів, ще 25 отримали поранення.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це пише Сіньхуа із посиланням на заяву міністерства оборони Афганістану.

Зазначається, що збройне протистояння розгорнулося в суботу у північній провінції Тахар, коли афганські військові завдали удару по конвою Талібану та скупченню бойовиків.

За даними афганської сторони, серед загиблих було восьмеро керівників Талібану.

“Було також знищено два автомобілі бойовиків та кілька одиниць зброї й боєприпасів”, - йдеться у матеріалі.

Сіньхуа нагадує, що протягом останніх тижнів на півночі Афганістану тривають напружені бої, у результаті яких Талібан взяв під контроль кілька районів.

Нагадаємо: США та НАТО навесні офіційно почали виводити військових з Афганістану. Президент США Джо Байден заявив, що усі американські військовослужбовці мають залишити країну до 11 вересня.

Минулого тижня в Пентагоні повідомили, що квітневий наказ Байдена про виведення американських військ, які майже два десятиліття вели боротьбу з Аль-Каїдою і допомагали урядовим силам у протистоянні з Талібаном, виконано приблизно наполовину.

На момент ухвалення наказу в країні перебувало близько 2500 американських військовослужбовців і 16 000 підрядників, переважно громадян США. Пентагон уже передав кілька своїх ключових баз урядовим силам безпеки Афганістану й вивіз сотні військово-транспортних літаків з обладнанням.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Мля, у детей в песочнице более аргументированные ответы! ПНХ ТП!
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.