События в миреwww.ukrinform.uaAug 19

Закони талібів не мають нічого спільного із шаріатом - муфтій Ісмагілов

nk_hauz/NgoDMJ7nR.jpeg

«Талібан», який прийшов до влади в Афганістані, заявив, що основу управління державою становитимуть закони шаріату. Однак, на думку експертів, приписи талібів не мають нічого спільного із шаріатом.

Як передає Укрінформ, про це розповідає телеканал «Дом».

«У шаріаті не існує обмеження, щоб жінки здобували освіту, або працювали в тих сферах, які іслам дозволяє. Не просто здобувати освіту, а виходити навіть на вулицю. Такого в шаріаті не існує. Якщо ми подивимося на інші мусульманські країни, жінки в них здобувають освіту, працюють, можуть займати високі посади, можуть займатися спортом і самореалізовуватися», - зазначив Шейх Саїд Ісмагілов, муфтій Духовного управління мусульман України.

Канал розповідає про Закію Худададі, яка мала стати першою жінкою-спортсменкою, що представляє Афганістан на Паралімпіаді-2020 в дебютному виді спорту паратхеквондо. Але свою мрію 23-річній спортсменці не вдалося реалізувати, коли її країну захопили таліби. Вона не змогла полетіти із Кабула в Токіо і тепер переживає не тільки за свою спортивну кар'єру, а й за життя.

«Я ув'язнена всередині будинку. Я навіть не можу з упевненістю виходити на вулицю... Я настійно закликаю всіх вас, жінок усього світу, організації захисту жінок, всі урядові організації не допустити, щоб жінок-громадянок Афганістану позбавили права на участь в паралімпійському русі. Я багато страждала. Я не хочу, щоб моя боротьба була марною і безрезультатною. Допоможіть мені!», - заявила Худададі.

Утім, останні десятиліття змінили «Талібан», кажуть аналітики. Якщо раніше вони знищували телевізори, то тепер самі беруть участь у телепрограмах. Але очікувати поваги до прав людини від них не варто, додає «Дом».

«Талібан» зараз і «Талібан» 20 років тому - різні. Різний рівень готовності до насильства, і їхнє уявлення, що робити зараз в Афганістані, теж змінилося», - пояснив «Дому» директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
УВАГА! Ну вот и Покращення для Шмули_Елен и ему подобным! Ну вот, наконец-то запанует гэтот гандон, у дупу эбаный пропа_Хандон! Вот свезло нему, так свезло… --------- «США оплатят создание «горячей линии» для доносов в СБУ. Гражданам предлагают доносить о "сепаратизме, фейках и российской дезинформации".» ______________________ Если хочешь як запизденец боХато житти, надо на кацапив часто доносити! Вот она кохання життя у пиндоколонии!!! Вот о чём так мечтал ВЕСЬ украинский народ!!!
Весёлый Роджер
НЕ надо тварь со мной сравниваться, даже близко! Пошёл на фуй старый ты плешивый продажный вор-нацист, бывший жидоxoxлячий вор-коммунист! Ты про плавку металла нам тут лекцию читал - забыл дэбил!
----
Молчит падлюка тупая - АНАЛитик херов, Сороский сосун, русофобный обсерун!
Луна-2
Но пусть тогда не жалуется на такое отношение к себе
Луна-2
Привет Ро!Это ее дело сколько ластиц она таскает и какую маску для лица употребляет ..скажу так -с кем поведешься ,от того и наберешься- Эра -Вера выбрала в подруги Елену - ну что ж -ее дело.
Елена
В отличие от тебя дурня я трохи ещё что-то помню,так сиотрю другой раз чтобы напомнилось уточнилось, память то не та, шестой десяток,а не то что ты мудак пишешь,мы примерно ровесники,плюс минус, только я маладая и красивая Леночка,а ты страрый алкаш и козёл.хе.
Елена
☺️✋
Авторские статьи
Авторские статьи5ч. назад
На его месте должен был быть я \ Российский след в попытке ликвидации помощника Зеленского
Авторские статьи6ч. назад
Покушение на Шефира. Что это было? 1
Авторские статьи6ч. назад
Скандал с кроссовками и деньги не от Байдена: чем занимается Зеленский на Генассамблее ООН
Авторские статьи11ч. назад
Франция - больной человек Запада. Д.Джангиров и М.Хазин
Авторские статьи13ч. назад
Новая эра: украинцы будут жить как в английском романе
Авторские статьи13ч. назад
Зеленский и демократия: на Украине строят «правильную» двухпартийность по заказу Запада
Авторские статьи13ч. назад
Саакашвили улетел, но 17 раз обещал вернуться
Авторские статьи15ч. назад
Востоковед Карнеев: Союз России и Китая даст достойный ответ «новому НАТО в Тихом океане»
Авторские статьи15ч. назад
Александро-Невская лавра: вечный приют именитых малороссиян 1