События в миреwww.ukrinform.ua19 авг.

Закони талібів не мають нічого спільного із шаріатом - муфтій Ісмагілов

nk_hauz/NgoDMJ7nR.jpeg

«Талібан», який прийшов до влади в Афганістані, заявив, що основу управління державою становитимуть закони шаріату. Однак, на думку експертів, приписи талібів не мають нічого спільного із шаріатом.

Як передає Укрінформ, про це розповідає телеканал «Дом».

«У шаріаті не існує обмеження, щоб жінки здобували освіту, або працювали в тих сферах, які іслам дозволяє. Не просто здобувати освіту, а виходити навіть на вулицю. Такого в шаріаті не існує. Якщо ми подивимося на інші мусульманські країни, жінки в них здобувають освіту, працюють, можуть займати високі посади, можуть займатися спортом і самореалізовуватися», - зазначив Шейх Саїд Ісмагілов, муфтій Духовного управління мусульман України.

Канал розповідає про Закію Худададі, яка мала стати першою жінкою-спортсменкою, що представляє Афганістан на Паралімпіаді-2020 в дебютному виді спорту паратхеквондо. Але свою мрію 23-річній спортсменці не вдалося реалізувати, коли її країну захопили таліби. Вона не змогла полетіти із Кабула в Токіо і тепер переживає не тільки за свою спортивну кар'єру, а й за життя.

«Я ув'язнена всередині будинку. Я навіть не можу з упевненістю виходити на вулицю... Я настійно закликаю всіх вас, жінок усього світу, організації захисту жінок, всі урядові організації не допустити, щоб жінок-громадянок Афганістану позбавили права на участь в паралімпійському русі. Я багато страждала. Я не хочу, щоб моя боротьба була марною і безрезультатною. Допоможіть мені!», - заявила Худададі.

Утім, останні десятиліття змінили «Талібан», кажуть аналітики. Якщо раніше вони знищували телевізори, то тепер самі беруть участь у телепрограмах. Але очікувати поваги до прав людини від них не варто, додає «Дом».

«Талібан» зараз і «Талібан» 20 років тому - різні. Різний рівень готовності до насильства, і їхнє уявлення, що робити зараз в Афганістані, теж змінилося», - пояснив «Дому» директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос.

💬 Последние комментарии
кипчак
Джоан нужно начать закаливаться на случай. если вынудят бежать от преследований. Есть страна, где богатой и известной женщине, думаю, не откажут в проживании.
Весёлый Роджер
Хлопцы бандерлоги!!! Джавелинив мало, а москальских танкив дюже бохато! Кожний щирый xoxoл должен стать свидомым камикадзе!!! За пидпиндосную неньку, за бохатсво воров-олигархив, за панувание титульных рагулей! Напшут ждуны, напшут эбанутые молчуны! Тому - кожнему пацриоту Американську взрывчатку Си-4 на грудь та Напшуть на москалей!!! Уси гуртом спиваем! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» «Приспів: Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, в бою не відступай! Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, швыдчее удирай!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу!
Леня Голубков
Пушилин - лох!
Весёлый Роджер
Тюююю, дивитися читачи, а у кого ыщо тут так поХано працюет клавиатура? Я про клавишу "Пробел", чи Спайс на англ.! НЕ помните? А жаль! Ну так докладаю вам, у старого, пердючего, жадного та завистливого нищебродного пропа_Хандона Шмули, ну который в образе Елен, тут ховается от будущего возмездия, у жиночих кружевных труселях до колен! Ну тот шо червона жаба! Вот так ВСЁ просто Шмуля, раз и ты прокололся на мякине. МУДАК ты примитивный, долбоЭб завистливый. Мразь пархатая!
Кто есть кто в мире
Россия утверждает, что не является стороной конфликта. Германия предложила для решения конфликта план Штайнмайера! А лукашенко с Турцией хотят мира и добра всем! Свидомые, ясное дело, снова облажались.
Гiсть
Он от Кулебы заразился, что такую ахинею несёт? Закройте уже те двери и рты тоже.
БОИНГ СБИЛА уКРАИНА!!!
ОТВЕТ: Захапали украину США - всё в украине теперь принадлежит им!!! Боинг СБИЛА уКРАИНА! Если бы это было не так, украина не скрывала бы данные диспетчеров, сопровождающих Боинг, диспетчеры тоже вдруг испарились! Их уже нет в живых, как и нет в живых лётчика Волошина, ВЫЛЕТАЮЩЕГО НА ПЕРЕХВАТ БОИНГА, вернувшегося без двух ракет, и заявившего что "ЭТО НЕ ТОТ САМОЛЁТ"!!! Опровергай, "голос маразма"!!!
Авторские статьи