События в миреkontrakty.uaOct 7

Замороження держборгу США загрожує стабільності долара у світі - Байден

Президент США різко розкритикував республіканців у Конгресі, які протидіють законодавчому підвищенню ліміту держборг.

nk_hauz/rDKDH2vnR.jpeg

Про це Байден заявив у своєму зверненні з Білого дому, повідомляє власний кореспондент Укрінформу. «Нездатність підняти ліміт боргу поставить під сумнів готовність Конгресу виконувати зобов’язання, які ми вже взяли на себе. Це підірве надійність цінних паперів міністерства фінансів США. І це загрожуватиме резервному статусу долара як глобальної валюти, на яку спирається світ», - наголосив Байден. Окрім того, за його словами, такі дії призведуть до зниження кредитного рейтингу США: «Зростуть відсоткові ставки за іпотечними кредитами, автокредитами, позиками за кредитними картами». Глава Білого дому нагадав, що республіканці за президентства Трампа підіймали ліміт державного боргу тричі - і щоразу за підтримки демократів. «Але зараз вони не хочуть підвищувати його навіть попри те, що несуть відповідальність за нарахування понад $8 трильйонів впродовж чотирьох років попередньої адміністрації», - вказав Байден. За це, додав він, країна розплачуватиметься вже зараз. «Республіканці не лише відмовляються виконувати свою роботу, вони погрожують використати свою політичну силу, щоби зашкодити нам виконувати своє завдання – врятувати економіку від катастрофічного розвитку подій. На мою думку, це лицемірно, небезпечно й ганебно», - резюмував американський лідер. Як повідомляв Укрінформ, міністр фінансів США Джанет Єллен неодноразово наголошувала на необхідності ухвалити до 18 жовтня законопроєкт, який дозволить підняти ліміт державного боргу. Інакше це може призвести до оголошення Штатами економічного дефолту.

💬 Последние комментарии
Елена
Всё там будет в Америке хорошо, никакого заката её не будет,с какого перепуга дураки думают что Америка загнётся,не принимаю,утрясут как всегда,мир никогда не стоял на месте,не бронзовел,да капитализм меняется, Роджер думает что капитализм-святой, двигатель прогресса,а он из нескольких политкоэкономичеких формаций,а перестали печатать чтобы не усугублять ситуацию,паника не нужна,Слава Америке!она первая экономика мира,это что-то да значит,а Роджер мерзавец,это значит что он презерватив.
УПС.
Гейропейская перспектива уже нас. Все в разрухе экологически чистое.
БРЭД
Да надо просто тела в кучу бросать - пусть птицы клюют будет еще чище.
Антиелена
Не , булка-ленка! У тебя точно Роджер в голове вместо головного мозга! И это хорошо! Ревнуешь?)))))))
Антиелена
А в Амэрыке, Ленка- недальновидная белка, вообще перестали публиковать данные о ВВП якобы из-за высоковолатильных переменных в формуле расчета. Когда все хорошо, то публикуют ВВП, когда нет - высоковолатильные переменные, т.е. минус! Ну вот нахрен ты эти высеры свои про амэрыку постишь? Сука, иди разбирайся, тупая ты пи@да!
кипчак
История свидетельствует, что сквозь тернии к звездам добраться бывает ближе, нежели с пуховых пирин, сытости и духовной пустоты.
кипчак
А не поздно пить "Боржоми"?