События в миреcikavosti.comJun 23

Засуха в Новій Зеландії провокує брак питної води

nk_hauz/-mawjjdwvxtnensjggzc.jpg

Служби водопостачання Окленда з 16 червня закачують з річки Вайкато на 15 мільйонів літрів води в день більше, у відповідь на найсильнішу посуху за останні 25 років. Новозеландська комунальна компанія Watercare докладає всі зусилля для забезпечення додаткових водних ресурсів і закликає городян економити воду. Водосховища регіону продовжують пересихати, і без істотних опадів нестача води лише питання часу. З листопада 2019 року Окленд отримав менше половини своїх звичайних опадів, що призвело до різкого зниження рівнів зберігання води в наших водоймищах. Використання надзвичайних повноважень відповідно до статті 330 закону Про управління ресурсами підкреслює невідкладний характер ситуації, з якою стикається регіон в результаті посухи. «Якщо ми не отримаємо достатньої кількості дощу взимку і навесні, Окленд зіткнеться з кризою у водопостачанні цього літа, з різким впливом на домашні господарства і промисловість. Я дав команду шукати постачання з кожного доступного джерела води, щоб запобігти потенційну аварійну ситуацію.» — повідомив керівник компанії Watercare.

💬 Последние комментарии
е
Устав караульной службы... Читай, тупенький... Если нарушитель не останавливается, производится предупредительный выстрел в воздух, а затем на поражение...это вкратце, для такого как ты, не способного понять с первого раза...
Каменяр
Де, в яких конституціях і законах написано, що беззбройну людину, яка не нападає на іншу, можна ВБИВАТИ?
е
Много копипастил, старался...а толк где? Демаркации как не было так и нет....
Каменяр
ДЕ ДІЛИСЬ УКРАЇНСЬКІ ТА КРИМСЬКО-ТАТАРСЬКІ ШКОЛИ В КРИМУ?
е
Много копипастил, старался...а толк где? ))))
Каменяр
Куди їхати?
Каменяр
Україна це питання підінмала значно раніше ЦИТАТА Протокол засідання делегацій України та Російської Федерації по визначенню правового статусу Азовського моря і Керченської протоки та розмежуванню континентального шельфу і виключної (морської) економічної зони в Чорному морі Керч, 17 жовтня 1996 року 16 - 17 жовтня 1996 року в м. Керч відбулось Перше засідання делегацій України та Російської Федерації по визначенню правового статусу Азовського моря і Керченської протоки, в ході якого було також обговорено в попередньому порядку питання про розмежування континентального шельфу і виключної (морської) економічної зони в Чорному морі. Порядок денний засідання: 1. Про поданий українською стороною проект Договору між Україною і Російською Федерацією про правовий статус Азовського моря і судноплавства в його акваторії. 2. Про поданий українською стороною проект Договору між Україною і Російською Федерацією про правовий статус Керченської протоки. 3. Про поданий українською стороною проект Договору між Україною і Російською Федерацією про розмежування континентального шельфу і виключної (морської) економічної зони в Чорному морі. 4. Про порядок користування Керч-Єнікальським каналом.