События в миреwww.unn.com.ua12 нояб.

Жителі маленького села у Великій Британії можуть стати першими "кліматичними біженцями"

nk_hauz/mJp9RK5nR.jpeg

Влада Уельсу, визначила село Ферборн, як перше прибережне поселення у Великій Британії, яке зазнає високого ризику затоплення через зміну клімату. Про це інформує УНН з посиланням на Associated Press.

Прогнозуючи швидке підвищення рівня моря і частіші та сильніші шторми через глобальне потепління, уряд заявив, що може дозволити собі захищати село ще 40 років. Офіційні особи заявили, що до 2054 року жити у Ферборні буде небезпечно.

Чиновники витратили мільйони фунтів на зміцнення морської стіни та майже 2 милі захисних споруд від припливів.

Природні ресурси Уельсу, спонсорована урядом організація, відповідальна за морську оборону у Ферборні, заявила, що село особливо вразливе, оскільки воно стикнулося з численними ризиками повеней.

Ферборн, збудований у 1850-х роках на низинному солончаку, вже знаходиться нижче за рівень моря під час весняного припливу. Під час штормів рівень припливів перевищує 1,5 метри над рівнем села. Ферборн також знаходиться у гирлі річки, з додатковим ризиком раптових повеней.

Вчені кажуть, що за останнє століття рівень моря у Великій Британії піднявся приблизно на 10 сантиметрів. Залежно від викидів парникових газів і дій, що вживаються урядами, прогнозоване зростання становитиме від 70 сантиметрів до 1 метра до 2100 року.

Наслідки зміни клімату, які учасники переговорів на саміті ООН щодо клімату у Глазго, Шотландія, намагаються пом'якшити, тут уже стали реальністю. Кетрін Вейджер, член кабінету міністрів Гвінедської ради, місцевого органу влади, який контролює Ферборн, наголосила, що, хоча Ферборн може бути першим валлійським прибережним селом, визнаним нежиттєздатним через зміну клімату, воно безумовно не буде єдиним.

За даними Комітету зі зміни клімату, незалежного консультативного органу, створеного відповідно до законів про зміну клімату, по всій Великій Британії півмільйона об'єктів нерухомості перебувають під загрозою затоплення прибережних районів, і до кінця 2080-х років ця цифра зросте до 1,5 мільйона.

💬 Последние комментарии
ера
луна...привет...не скатывайся до "шеплал"....бабушка моя рассказывала, что в 42-м...двух наших родственников немцы расстреляли...благодаря Вот ...таким..."вяселым" шептунам...БУДЬ ЗДОРОВА....и НЕ ОБИЖАЙСЯ...я тебе плохого не желаю...
Елена
Видно как ты любил свою страну,видно стазу ,потому я тебя так и люблю, металлорежущих, металлообрабатывающие станки производил ,один из лидеров был, самолётов сотни в год, кораблей разных тонажностей ,ну только супертанкеры не делал, карьерное оборудование, построил кучу атомных блоков, АвтоВАЗ хоть и мало ,но поставлял за рубеж и запомни падаль ,гнида йобанная всё,весь цикл производства был отечественным, ну кроме электроники, электроника местами была импортной.а по твоему только галоши,и ты хочешь втянуть нас обратно,в то доно о котором ты говоришь, козлоослик видит бог я когда нибудь тебя ,в случае войны,пристрелю как бешеную собаку,если будет война повторю.
Восток
Найкращiй армii у свiтi треба допомагати. Нашёл дураков, адвокат.
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!