События в миреzib.com.ua24 янв.

Жителів Копенгагена хочуть заманити в пустельні і небезпечні місця

nk_hauz/-mrobqef_uatzi-a0b8h.jpg

У будь-якому місті, мабуть, є місця з поганою репутацією, яких жителі прагнуть уникати. У Копенгагені спробують зламати такий стереотип за допомогою вуличного мистецтва.

Міська влада збирається оживити за допомогою графіті і мозаїки бетонні переходи під залізничними станціями «Селер» і «Вігерслев Алле». Крім того, цим районам додадуть освітлення, повідомляє «Європульс».

Очікується, що більш яскраві і «радісні» переходи стануть приємнішими для пішоходів і велосипедистів. Тоді люди будуть частіше будувати свої маршрути через ці місця і перестануть сприймати їх як пустельні і потенційно небезпечні.

Цей експериментальний проект розпочнеться навесні 2021 року. Зараз влада шукає вуличних художників і відбирає найцікавіші проекти. Після того як графіті та мозаїка, а також художнє підсвічування будуть готові, протягом року ініціатори проекту спостерігатимуть за «популярністю» цих місць.

Вони будуть враховувати, скільки людей їх відвідують і в який час, а також проведуть опитування серед місцевих жителів. Якщо стереотип про «небезпеку» цих місць буде зломлений, вуличних художників запрошуватимуть попрацювати і в інші місця Копенгагена з поганою репутацією.

💬 Последние комментарии
Е
ты про семьи украинских богачей чего молчишь?
е
а что амеры украинцев за людей считают?впрочем как и ВСЕХ остальных.. для них есть ТОЛЬКО америка и ее интересы.. так чего их удивляет, что еще у кого-то может появится такой же принцип?
е
Елена, а че ж твои америкосы ссут? если дело их правое( как ТЫ тут ВСЕМ доказываешь) чего им боятся опубликования? или оно не такое уж и правое и ВСЕ сразу это увидят?)))
Елена
Не перекручивай,кто говрил что всегда отов к переговорам,что никогда не применит ЯО только в ответ,и всегде терпел,терпел,а терпел потому что роджерам деньги надо иметь и сохранить их, как там с Казахстаном?в России такая же ситуация, только не 32 ,а семей двести такие вот бАгатеи,не чую ответа?
е
Елена, так что ты тут вякала про расслоение общества? ну давай комментируй ситуацию у своих америкосов, расскажи, что то что у них происходит, это все правильно и так должно быть у всех.. давай, покажи свою тупость!)))
Елена
Не неси пургу, малой кровью да на чужой территории, Украина то не одна,за ней стоят большие и небольшие дчди,с деньгами,с технологиями,с влиянием на ту же россицскую власть ,тех же роджеров.,а ты одним ударом и фсё, сколько воевали в Сирии?а там и людей в два раза меньше и кипиша в мире меньше по этому поводу.
Елена
Я выше правду написала,как было,как ты своих хозяев прикрываешь,как та с Казахстаном?
Авторские статьи