События в миреwww.ukrinform.ua5 авг.

Жителів охопленого пожежею грецького острова вивезли морем

nk_hauz/kfXlWtG7R.jpeg

Грецька берегова охорона надала допомогу в евакуації жителів острова Евбея, які змушені рятуватися від лісових пожеж морем з одного з місцевих пляжів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Ekathimerini.

Евакуація проводилася і в південному регіоні Греції ­Пелопоннес, який теж охоплений пожежами. У Береговій охороні заявили, що близько 85 людей опинилися на пляжі в Евії, приватні човни також допомагали з евакуацією.

Повідомляється, що у вівторок згоріли понад 100 будинків та підприємств і щонайменше 80 автомобілів у передмісті Афін. На околицях грецької столиці пожежна служба використала вертольоти та літаки для скидання води на ліси навколо Татої, за 20 кілометрів на північ від Афін, де вночі пожежі гасили понад 500 пожежників.

Прогнозується, що спекотна хвиля утримуватиметься над Грецією до кінця тижня.

Температура в деяких районах Греції у середу досягла 45 градусів за Цельсієм. Сусідні країни стикаються з подібними умовами: великі пожежі вирують у Туреччині, Італії, Албанії.

ЄС уже надіслав допомогу Греції та іншим країнам південно-східної Європи, які борються з масштабними лісовими пожежами.

У Службі моніторингу атмосфери ЄС заявили, що шлейфи диму від лісових пожеж у регіоні добре помітні на супутникових знімках, які також показали, що інтенсивність лісових пожеж у Туреччині була на найвищому рівні з початку записів у 2003 році.

💬 Последние комментарии
кипчак
С таким уровнем и условиями жизни, созданными властями, запуганными радикалами и "патриотами" заболеваемость докатилась до такого уровня, что до 60 лет большинство населения больно неизлечимыми и тяжелыми недугами, не позволяющими нормально работать. На больничные предпринимателям и государству видимо приходится тратить больше, чем получать от увеличения трудового стажа. Вот и все "достижения" открытых гидных и скрытых (якобы отличных от них, на чем и вылезли в победители на выборах) Зелефанов.
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.