События в миреzib.com.uaJul 3

Жителів Сальвадора пробують привчити до нової валюти

nk_hauz/-mdgihdtkxnjn27qoum6.jpg

Найпростіший спосіб привчити громадян до нових грошей — роздати їх. Тому всім жителям Сальвадору пообіцяли по $30, але в біткоїнах.

На думку влади, такі заходи повинні підвищити споживання і знизити витрати на грошові перекази для мільйонів жителів, які працюють за кордоном. Щоб отримати актив, потрібно відкрити рахунок у національному біткоїн-гаманці, пише Bloomberg.

Також передбачається, що масове використання криптовалюти допоможе залучити інвестиції в країну. Покупці зможуть розплачуватися біткоїнами за товари, ціни на які вказані в доларах. Банківські рахунки, відкриті в доларах, так і будуть у цій валюті, як зарплати і пенсії.

Сальвадор першим у світі визнав криптовалюту офіційним платіжним засобом. Тепер ціни в магазинах можуть установлюватися в біткоїнах, податкові внески можуть сплачуватись у цифровий валюті, а обмінні операції не обкладатимуться податком на приріст капіталу.

Щоправда, рейтингове агентство Fitch вважає, що легалізація криптовалюти може призвести до порушення міжнародних стандартів у боротьбі з відмиванням грошей.

💬 Последние комментарии
е
Ты с первого раза не понял??? ПОВТОРНО сообщаю, что по состоянию на 2020 год спроса на школы с украинским языком обучения "0", с крымскотатарским действовало 3... И ОПЯТЬ ПОВТОРНО спрашиваю : сколько в Украине действует школ с тем же самым крымскотатарский языком обучения? А с русским? А с болгарским? А с польским? А с венгерским?????
е
Устав караульной службы... Читай, тупенький... Если нарушитель не останавливается, производится предупредительный выстрел в воздух, а затем на поражение...это вкратце, для такого как ты, не способного понять с первого раза...
Каменяр
Де, в яких конституціях і законах написано, що беззбройну людину, яка не нападає на іншу, можна ВБИВАТИ?
е
Много копипастил, старался...а толк где? Демаркации как не было так и нет....
Каменяр
ДЕ ДІЛИСЬ УКРАЇНСЬКІ ТА КРИМСЬКО-ТАТАРСЬКІ ШКОЛИ В КРИМУ?
е
Много копипастил, старался...а толк где? ))))
Каменяр
Куди їхати?