Жителів Сальвадора пробують привчити до нової валюти
События в миреzib.com.ua03 июля 2021

Жителів Сальвадора пробують привчити до нової валюти

Найпростіший спосіб привчити громадян до нових грошей — роздати їх. Тому всім жителям Сальвадору пообіцяли по $30, але в біткоїнах.

На думку влади, такі заходи повинні підвищити споживання і знизити витрати на грошові перекази для мільйонів жителів, які працюють за кордоном. Щоб отримати актив, потрібно відкрити рахунок у національному біткоїн-гаманці, пише Bloomberg.

Також передбачається, що масове використання криптовалюти допоможе залучити інвестиції в країну. Покупці зможуть розплачуватися біткоїнами за товари, ціни на які вказані в доларах. Банківські рахунки, відкриті в доларах, так і будуть у цій валюті, як зарплати і пенсії.

Сальвадор першим у світі визнав криптовалюту офіційним платіжним засобом. Тепер ціни в магазинах можуть установлюватися в біткоїнах, податкові внески можуть сплачуватись у цифровий валюті, а обмінні операції не обкладатимуться податком на приріст капіталу.

Щоправда, рейтингове агентство Fitch вважає, що легалізація криптовалюти може призвести до порушення міжнародних стандартів у боротьбі з відмиванням грошей.

Написать комментарий