События в миреmind.ua12 янв.

Житловий хмарочос у Сан-Франциско нахилився на 66 см, і будівля продовжує хилитися

nk_hauz/8A7-3S17g.jpeg

Житловий хмарочос Millennium Tower із квартирами класу люкс у Сан-Франциско опускається та відхиляється від центральної осі. З моменту спорудження в 2006 році він нахилився вже на 66 см, і зупинити цей процес поки що не вдається, незважаючи на ремонтні роботи вартістю $100 млн, повідомляє NBC, на яке посилається Коммерсант.

Інженерні служби, що проводять роботи з укріплення фундаменту, повідомляють, що будівля крениться на 7,5 см на рік.

Перші апартаменти у Millennium Tower почали продавати у 2009 році. Хмарочос, збудований у фінансовому центрі Сан-Франциско, був розрекламований як найвища житлова будівля у місті з великим басейном, винним льохом та іншими зручностями, і квартири в ньому швидко розкупили багаті люди, включаючи спортсменів, художників та співробітників Google.

Будинки такого роду зазвичай довго осідають, і, згідно з будівельною документацією, Millennium Tower мала опуститися максимум на 14 см до 2028 року. Проте вже до 2009 року, тобто за три роки з моменту побудови, хмарочос осів на 40 см.

При цьому осідає будівля нерівномірно і поступово крениться в один бік. Особливо активно вона осідала і кренилася минулого року, коли власники будівлі розгорнули роботи зі зміцнення фундаменту. Під час робіт хмарочос осів на 10 см і нахилився на 5 см.

Мешканці будівлі дізналися про проблему, лише коли розпочалися ремонтні роботи. Багато хто з них подав позови з вимогою компенсації, оскільки їхні квартири (а деякі з яких були куплені за $5 млн) тепер не варті нічого.

Тим часом інженери попереджають, що якщо крен розвиватиметься такими ж темпами, дуже скоро буде досягнуто максимального показника 100 см, коли внутрішні системи будівлі, включаючи каналізацію, водогін та ліфти, просто відмовлять.

Інженери наполягають на тому, що необхідно максимально швидко встановити на основі будівлі 18 сталевих опор, які допоможуть зупинити рух хмарочоса.

На даний момент фахівці впевнені, що жити в Millennium Tower поки що безпечно.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Зачем ХОХУ земля? ХОХУ в РАЙ надо собираться. А в раю, куда приглашает Путин ХОХУ, выбор небольшой: вибирать можно между тучкой из термоядерного пепла и тучкой из ядерного пепла...
Каменяр
А яка тобі користь з військових технологій? Тобі, рядовій ХОХУ? Росія, сучасна Росія - в групі постійно догоняючих!
Каменяр
Это ты имееш "право ПОД КЕМ ЛЕЖАТЬ". Але вся заковика в тому, що ХУЙЛО не питає тебе чи ти хочеш "ПОД КЕМ ЛЕЖАТЬ .. И СОСАТЬ". Тобі сказано - готовся отчаливать в РАЙ. И крапка. Так само скажуть лягай та росувай булки. І крапка. Альтернативи для тебе немає - або розсувай булки або в РАЙ. А ми з ХУЙЛОМ, з цим намісником САТАНИ ще повоюємо. І з тобою та іншими ХОХУ, якщо вони сунуться в Україну. І виженемо ( вірніше допоможемо відправитись в РАЙ) тих, хто прийде із зброєю...
Наш ответ Быдлостану
Америка их поддерживает и еврей Блинкен очень много умных слов говорит, но тебе оно ненужно... Умные слова, в смысле.
Елена
Роджер прочитай , может когда нибудь поумнеешь,в чём конечно есть большие сомнения.https://masterok.livejournal.com/7704511.html
Елена
Туда им и дорога.
Патріот
Немає в коміксі ніякого патріотизму! Бо не бачу тут ана "слава Україні" ані "героям слава"... Неякісна робота. Непатріотична.