События в миреwww.eurointegration.com.uaOct 4

Зливи і повені на півночі Італії: закриті дороги, зриваються місцеві вибори

У північному італійському регіоні Лігурія сильні дощі стали причиною повеней і зсувів, через які закриті дороги і призупинені місцеві вибори.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на La Repubblica.

Владі довелося закрити автомагістраль Савона-Турин, а глава Лігурії змушений був оголосити про закриття декількох виборчих дільниць у високогірних районах. В Італії 3 і 4 жовтня проходять місцеві вибори.

nk_hauz/YiGFLNDnR.jpeg

Також повідомляється, що підрахунок бюлетенів в столиці провінції Генуї, швидше за все, відкладуть до завтрашнього ранку. Такого раніше ніколи не траплялося.

nk_hauz/YiGKLND7g.jpeg

Потоки води фактично затопили місто Понтінвреа, в декількох містах сталися зсуви. У понеділок школи залишалися закритими майже на всій території регіону.

За даними метеорологів, за останні шість годин в регіоні випало до 457 мм опадів і дощі триватимуть щонайменше до завтра.

💬 Последние комментарии
Олеся.
Абсолютно верно!Мы один народ и это факт.Как факт и то,что нас хотят разъединить и уничтожить!
3020
Смотрят как Мяколюки любят панам в Польше дупу мыть.
кипчак
Снимай, не снимай, каждый может трактовать текст в меру своей испорченности. Русофобы сразу видят цитату Путина, что делть, хворают паранойей. Нейтральные, незполитизированные могут трактовать, что Западная и Восточная Украина один народ. Некоторые могут считать такую трактовку извращением. Совсем плохо для власти, что они шарахаются от такого простенького лозунга и подразумевают именно то, что им грозит - близкий конец. Так что у народа с такими лозунгами появляется хоть малюсенький повод для оптимизма. Власти всего и всех стали боятся, вокруг них сильно заискрило. А не будет этой власти и остальным придуркам конец будет.
3020
А вы, враги народа, как не садитесь, но в пиарасты лишь годитесь.
Морж
На данный момент - тепло наулице и дома тоже терпимо, не гоните волну!
Елена
Геть роджеров,на отдых их в Гуантанамо.лет на несколько.
Елена
Давно уже устоялся курс гривны.