Значну частину США накриє потужний крижаний шторм
События в миреvgolos.com.ua12 февраля 2021

Значну частину США накриє потужний крижаний шторм

У США більше 50 мільйонів людей перебувають під загрозою зимового шторму. Сніг і лід покриють територію від Техасу до Нью-Джерсі (приблизно 1700 миль/2700 км).

Про це розповідає видання CNN.

«Два шторми приведуть до безлічі небезпек», – повідомили в Центрі прогнозування погоди США.

Крижана буря простягнеться від Арканзасу до Кентуккі. Це може привести до зупинки великих міських районів в найближчі кілька днів.

Крижаний шторм

Замерзла мряка і лід вже почали падати в більшій частині районів. Це тривало протягом більшої частини дня 10 та 11 лютого, очікується посилення опадів.

Попередження про крижані бурі діють в таких містах, як Літл-Рок (Арканзас), Мемфіс (Теннессі) і Лексінгтон (Кентуккі), де очікується півдюйма (1,3 см) льоду або більше. Скупчення льоду розміром у півдюйма можуть викликати навантаження на лінії електропередач та дерева. Деякі райони роками не бачили настільки поганих погодних умов.

«Це може стати одним із найгірших тижнів у східному Кентуккі за більш ніж десятиліття», – заявляє офіс Національної метеорологічної служби в Джексоні (Кентуккі).

Значне скупчення льоду зробить подорож небезпечною або й неможливою. А вітри приведуть до розриву ліній електропередач і падіння гілок дерев.

Рятувальники рекомендують: якщо вам необхідно подорожувати, тримайте в автомобілі запасний ліхтарик, їжу і воду на випадок, якщо ви застрягнете в дорозі. Люди також повинні переконатися, що вдома в них достатньо їжі і теплих ковдр на випадок, якщо електрика відключиться на кілька днів.

Точно спрогнозувати місце, де саме буде відбуватися основна маса скупчення льоду, важко. Будь-яка невелика зміна температурних профілів призведе до змін в виді опадів. Це пояснює, чому в одному місті випадає величезна кількість льоду, а в іншому – тільки дощ або сніг.

Метеоролог Брендон Міллер розповів: «Така погодна ситуація насправді схожа на підручник по крижаних бурях. У нас теплі весняні температури на південному сході, в той час як різко-холодне арктичне повітря просувається вниз по центральних штатах США зустрічаючись з теплим повітрям біля річок Міссісіпі та Огайо. Там, де ці два циклони зустрічаються, тепле повітря піднімається вгору, а більш холодне залишається біля поверхні, в результаті чого опади йдуть у вигляді дощу, але замерзають на поверхні».

Сніг у Середній Атлантиці

Ще один снігопад очікується в середній Атлантиці 11-12 лютого. У таких місцях, як Вашингтон (округ Колумбія) і Філадельфія, швидше за все, випаде 5-7,6 см снігу, причому значна його частина виявиться за межами міста.

Набагато більше буде у внутрішніх частинах Вірджинії і Західної Вірджинії. У деяких частинах Західної Вірджинії, Вірджинії і Пенсильванії рівень снігу досягне 10-15 см.

Понад 6 мільйонів осіб перебувають під попередженням про небезпечні вітри від Монтани до Мічигану і на півдні до Небраски. Температура різко впаде, оскільки холодне повітря пошириться по більшій частині країни, з десятками рекордних мінімумів, можливих і на півдні.

До кінця вихідних – початку наступного тижня температура нижче нуля досягне навіть південного узбережжя Техасу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Броненосец
Шмцрдяка лучше накати по-новой. И снова в бой!
Весёлый Роджер
ВЫ о чём сейчас вельможный пан? Мабуть вы недоскакали чи Сала пережрали? Это бывает такое у пропахандона Шмули_Елен, коди вин скатинюга перепъё буряковки чи фунфыриков, та ходит писли того, у жиночих труселях, ниже колен! Вы определитесь про рагулей и не гундите тут як улей!
Товарищ Сталин
Щирая нравственность - это когда дружно полируют очко царю, а потом, тем же составом, комсомольцы, выносят его из Мавзолея. А потом ещё и оказывается, что царь был настоящим. Это щирая нравственность. И другого такого примера, кстати, нет.
Весёлый Роджер
Да усЁ закроють скоро! Ну и сам проект Украина к эбеням собачим! Кому он нужен, да вже никому. С москалями вы не воюете, ссыте, вот пиндосы и решили прикрыть лавочку за ненужностью. Буду краток, нужник закрывается - Все Свободны! Сало не роняем, обережливо поглыбже ховаем!
Весёлый Роджер
«Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, а Игбун Хохлов это знает и завидует.»
Весёлый Роджер
Щирая нравственность цэ коди запизденские врачи посылают больных з Востока Пиндоколонии на .уй та спивают гуртом щенывмырло! Ось цэ файно було! Рагульему роду - нима переводу!
Т9
Что ещё закроют ?