События в миреvsviti.com.ua4 янв.

Знайдений підводний човен, що затонув 80 років тому

nk_hauz/j1UrYaAng.jpeg

Грецькі водолази знайшли на дні Егейського моря уламки італійського підводного човна, який затонув 80 років тому під час Другої світової війни. Про це повідомляє Reuters.

Субмарина Jantina була спущена на воду у 1932 році. У липні 1941 року вона була підтоплена торпедою, запущеною з британського підводного човна HMS Torbey. На її борту було 48 моряків. Підводний човен виявили у грудні на глибині 103 метри за допомогою підводного апарату з дистанційним керуванням ROV Super Achilles, який провів докладне дослідження та огляд уламків.

Як розповів водолаз Костас Токтарідес, субмарину вдалося впізнати за допомогою записів управління військово-морської історії Італії. Це вже четвертий підводний човен, який він виявив.

Раніше група археологів знайшла руїни стародавнього міста недалеко від порту Агіокампос у Греції, біля підніжжя гори Мавровуні, що на ділянці тягнеться до скелястих берегів північного Егейського моря. Вони вважають, що це місто Мелібойя, яке описував давньогрецький поет Гомер в «Іліаді». Вчені виявили будови періоду еллінізму, зведені з алебастру і місцевого каменю. Вони зробили висновок, що місто було побудовано близько III-II століть до нашої ери.

💬 Последние комментарии
Гость7
" ЛайхФаков"....... Кличко подрабатывает журналистом на НК?
Елена
Где ты тут шизофреник видишь Лаврова?Ермак знает что говорит,роль у него такая ,Ваньку валять,но постоянным долбежом можно задолбать и не забыть о себе,а значит и деньги Украине будут,не надо из них дураков делать,они не Роджер,ну есть правда такие,но не много, поэтому не гони пургу.
Горбатый
Будь другом и патриотом России - купи Путину карту мира и линейку. Если он научится хорошо ими пользоваться, то Лавров не будет делать глупых заявлений.
гость
С завтрашнего дня начинается увлекательный, остросюжетный сериал)
Елена
Гимн Советского Союза меня полностью устроит,но и голубыми кальсонами пренебрегать нельзя,память как никак, помру не беда Луночка,все там будем,могу сказать что терять особо и нечего.ну только память о прошлом..., что так всё произошло, из-за роджеров тоже....
Елена
Я мзду не беру,мне за державу обидно,я не Роджер.
Елена
Слава Америке!