События в миреdip.org.ua9 мая

Знаменитий пляж в Дубай заборонив катання на електросамокатах і велосипедах

Відвідувачі знаменитого пляжу Kite Beach в Дубай ризикують отримати штраф у розмірі 300 дирхамів за катання на двоколісному транспорті – електросамокатах і велосипедах – по біговій доріжці і пішохідному променаду. Відповідні інформаційні дошки були встановлені вздовж популярного пляжу. Крок був зроблений після того, як Муніципалітет Дубай заборонив використання електросамокатів в міських парках. У відомстві зазначили, що захід був прийнятий для захисту безпеки відвідувачів і щоб уникнути нещасних випадків. В даний час в п’яти районах Дубая проводиться експеримент по впровадженню електросамокатів в міське середовище. Двоколісні засоби пересування можна орендувати, скориставшись мобільним додатком. Вартість розблокування складає 3 дирхама, оренди – 50 філсів в хвилину.

nk_hauz/-m_cz9vhjmtntgr4timp.jpg

транспортними засобами можуть жителі і гості Емірату в віці від 14 років. Пункти прокату розташовані в наступних районах: Sheikh Mohammed Bin Rashid Boulevard, Dubai Internet City, 2nd of December Street, Al Rigga і Jumeirah Lakes Towers. У цих же спеціально позначених зонах дозволяється кататися і на власних самокатах.

Раніше Дубайський муніципалітет заборонив запускати дрони над міськими парками, щоб захистити таємницю приватного життя відвідувачів. Згідно з діючими правилами, будь-який, у кого є дрон, повинен зареєструвати його в Управлінні цивільної авіації Дубай. Власники дронів повинні вживати всіх необхідних заходів, щоб не допустити втручання в приватне життя людей, а також зберігати конфіденційність даних, захищених законом. Фотографування та відеозйомка приватного життя людей без їх згоди, а також об’єктів, будівель і територій, що охороняються без дозволу відповідних організацій заборонені законом. Порушників чекають покарання у вигляді тюремного ув’язнення і / або штрафу.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...