События в миреwww.epochtimes.com.ua17 окт.

Зняття обмежень COVID-19 стимулює економіку Великобританії

nk_hauz/818Tdvdng.jpeg

Офіційні дані показують, що економіка Великобританії зростала швидше в серпні, оскільки зняття всіх COVID-19 обмежень дало поштовх сектору послуг.

19 липня уряд Великобританії скасував всі обмеження в Англії, і серпень став першим повним місяцем, коли не було COVID-19 обмежень.

Управління національної статистики (Office for National Statistics) повідомило в середу, що щомісячний валовий внутрішній продукт (ВВП) виріс на 0,4% в період з липня по серпень, що означає, що економіка тепер всього на 0,8% менше, ніж до пандемії COVID-19.

Даррен Морган, директор з економічної статистики в Управлінні національної статистики, сказав: "Економіка Англії пожвавилася в серпні тому, що бари, ресторани та фестивалі виграли від першого повного місяця без COVID-19 обмежень".

Зростання ВВП було забезпечене місячним збільшенням на 0,3% у сфері послуг, хоча цей сектор залишився на 0,6% нижче рівня лютого 2020 року.

Найбільший внесок в економіку внесли послуги розміщення та харчування, на частку яких припало 0,28 процентних пунктів позитивного зростання ВВП. Мистецтво, розваги та відпочинок також зробити свій внесок в розмірі 0,13 процентних пунктів.

Оскільки тематичні парки й парки розваг знову відкрилися, а вболівальники повернулися на футбольні матчі, галузь спорту, розваг та відпочинку піднялася вище від рівня лютого 2020 року.

Однак дані показали ознаки того, що відновлення економіки слабшає, оскільки нестача робочої сили та проблеми з глобальним ланцюгом постачання дають про себе знати.

Управління національної статистики процитувало респондентів щомісячного опитування підприємців, які припустили, що нестача робочої сили зберігається в багатьох різних підгалузях, а нестача водіїв вантажівок залишається найпоширенішою.

У другому кварталі відбулося значне піднесення економіки, ВВП виріс на 5,5%, але з того часу відновлення йде мляво, оскільки проблеми з ланцюгом постачання і криза водіїв вантажівок стримують економіку.

Дані Управління національної статистики показали, що обсяг виробництва в будівельному секторі падає другий місяць поспіль, знизившись на 0,2% в серпні після зниження на 1% в липні, оскільки проблеми з постачанням призвели до браку основних матеріалів і різкого зростання цін.

Відновившись у квітні на 0,9% вище за рівень, що спостерігався до пандемії, будівельний сектор зараз на 1,5% нижче допандемічного рівня.

Управління національної статистики додало, що липневе скорочення також частково пояснюється труднощами в автомобілебудуванні, яке постраждало від глобального дефіциту мікросхем.

💬 Последние комментарии
е
так Украина воюет с Россией уже восьмой год или нет? если воюет не с Россией, то кем тогда, а майданутые??
3020
От самопровозглашенного президента? Оце зрада!
3020
А ещё кизяки и беспросветная тупость типа эксперта по тем же кизякам.
ВВП
Добро пожаловать в ад. Кто останется в живых, тот позавидует мертвым.
3020
Зато по остальным продуктам барыги, при полном бездействии Антимонопольного, уже смешно, комитета впендюривают населению по самые помидоры.
3020
До вхождения в правительство слуг урода, Юлия, на чьей-то дуде свистелка, с марта по сентябрь 2019 занимала должность директорки ООО "Сидко Украина", специализирующегося на производстве кормов для диких птиц. Это ж уровень?!, правда не министра экономики, а доярки из Хацапетовки, но то такое, главное чтобы хорошо кому надо чупа-чупс сосала.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
Авторские статьи
Новости дня28м. назад
«Прививки не помогли»: смертность в США от COVID-19 побила рекорды довакцинного 2020 года
Авторские статьи1ч. назад
Выбить большинство из-под Зеленского. Найдет ли "Слуга народа" в Раде голоса за главные законы
Новости дня1ч. назад
«Переворот» и вражда с Ахметовым: что мировые СМИ написали о пресс-марафоне Зеленского
Авторские статьи1ч. назад
«Джонни взял ружьё». Как журналист Бутусов «палил» по Донбассу. Разбор истории
Топ новость29 нояб.
"Байрактаров на выплаты не хватит". Как китайцы хотят засудить Украину на $4,5 млрд за "Мотор Сич"
Новости дня29 нояб.
Теперь омикрон: что известно о новом штамме коронавируса и чем он опасен 3
Авторские статьи29 нояб.
Роковые обещания: из-за МВФ дегустация «пряников» отменяется…
Авторские статьи29 нояб.
Что происходит в США. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи29 нояб.
От несчастий и перегруза Украину спасёт кукуруза! 1