События в миреwww.ukrinform.ua3 нояб.

Зросла кількість республіканців, які хочуть, аби Трамп ішов у президенти

Експрезидент США Дональд Трамп зберігає лідерство серед претендентів на президентських виборах від Республіканської партії у 2024 році.

nk_hauz/F9MZjfK7R.jpeg

Як передає Укрінформ, про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Harvard CAPS та Harris Poll для The Hill наприкінці жовтня.

Трамп отримує підтримку 47% зареєстрованих республіканців і незалежних виборців на праймеріз, що на 37% більше, ніж у його найближчого суперника, губернатора Флориди Рона Десантіса, який займає другу позицію з 10%.

Жоден інший претендент не набирає двозначної цифри, а колишній віцепрезидент Майк Пенс посідає третє місце з 9%.

Ще 19% опитаних республіканців і незалежних сказали, що не визначилися з вибором.

«Дональд Трамп залишається гіпотетичним переможцем на республіканських праймеріз, проте має менш як 50%, а отже, не є непереможним, - зазначив соціолог Марк Пенн. - Губернатор Рон Десантіс продовжує зміцнювати позиції, хоча як наступного кандидата його визнає обмежене коло виборців».

Загалом схвально ставляться до Трампа 44% зареєстрованих виборців, негативно - 49%.

Щодо демократів, то президент Джо Байден заявив, що балотуватиметься вдруге, хоча багато хто припускає що 78-річний політик відмовиться від участі у виборах.

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!