«Хімік» здобув перемогу в матчі лідерів
Спортsuperleague.ua28 марта 2015

«Хімік» здобув перемогу в матчі лідерів

«Хімік» здобув нелегку, але важливу з психологічної точки зору перемогу 66-61 над своїм головним конкурентом «Будівельником», що грав без Дмитра Забірченка. Таким чином, южненці вже втретє в сезоні здолали столичний клуб, а також збільшили власну рекордну серію без поразок до двадцяти дев’яти матчів поспіль.

Гравець матчу

Захисник «Хіміка» Рамон Мур став головним героєм у складі южненців, хоча в останній найбільш напруженій чверті й не приніс своїй команді жодного очка. Однак підбирання, передачі та перехоплення легіонера виявились не менш важливими, ніж результативні дії. В підсумку Мур став найкориснішим гравцем зустрічі, записавши на свій рахунок 14 очок, 9 передач, 7 підбирань, 4 перехоплення та 22 бали РЕ.

Хід гри

Впродовж першої половини на паркеті столичного Палацу спорту точилася боротьба рівних суперників. «Будівельник», який мав незначну перевагу в боротьбі за підбирання, активніше розпочав матч і навіть повів у рахунку +10, однак два важливі триочкові від Максима Корнієнка й Сергія Попова не дозволили господарям розвинути успіх. У другому періоді вже южненці на чолі з Рамоном Муром вели перед, вдало атакуючи з периметра, утім найцікавіше команди залишили на другу половину (32-34).

Переломною стала третя десятихвилинка, в ході якої столичні баскетболісти зуміли здобути ледь не вдвічі менше очок, ніж суперник. І лише, коли перевага «Хіміка» сягнула максимальних п’ятнадцяти очок, «бігмени» «Будівельника» дещо скоротили розрив у рахунку (43-54). Камбек Дениса Лукашова й партнерів, котрі за кілька стартових хвилин четвертої чверті відіграли дев’ять очок, дозволив їм повернутися в боротьбу, проте южненці зуміли зберегти переможну різницю в рахунку до фінальної сирени.

Статистика

Окрім Мура в складі «Хіміка» варто відзначити Артема Пустового (11 очок), Максима Корнієнка (10 очок + 8 підбирань) й Ігоря Зайцева (10 очок + 5 підбирань).

Найкращими в складі «Будівельника» стали Олександр Липовий (14 очок + 6 передач + 5 підбирань), Денис Лукашов (14 очок) і Михайло Анісімов (14 очок + 6 підбирань).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Толстый 3,14.....с ни как не успокоится. Все ему неймется. То птичьи бои собирался устроить, то за ЕВРО взялся. Г-н. 3,14....с а где вы были все это время? Почему молчали? Что с 3,14.... са спросишь. Как был овцой так и остался.
вот так
Находятся же еще дебилы, восхищающиеся обрезком червонцем. Такую мразь еще поискать нужно.
Елена
Ваши денежки ушли в страну дураков и потерянных чемоданов . Сала Украине!
гость
В энциклопедическом словаре Брокгауза-Ефрона (издано в Петербурге в 1890-1907 гг) есть статья "Украина", подробно изложено что-кому, на каких территориях, вследствии чего-кого и когда она называлось и самоназывалось украиной, а когда малороссией. Почему для т.н."Украины" 19го вв. актуальнее энц.Брокгауза, а не Британика? - потому как украинские земли не входили в зону ответственности английского колониализма, но входили в немецкие колониальные интересы.
7
вятрович ну падло ты по всем канонам .
7
Смешные где вы были 2013 -14 когда ставили украину раком . Все уплачено все продано , скачем смешные , а в целом это норма жизни , дальше будет хуже .
ъ
так прописано в писюльках госдепа . шрайбыты мувую .