Спортfootball24.uaSep 2

Роналду видав зворушливу промову після здобуття світового рекорду і розкрив джерела мотивації у 36 років

nk_hauz/fEVSTLVng.jpeg

"Завжди важлива вся команда. Я вірив до кінця, і тому за десять хвилин до фінального свистка я закликав уболівальників підтримати нас.

Це мій рекорд, він унікальний. Я дуже щасливий, це ще одна подія для моєї кар'єри... Джерелом моєї мотивації є бажання продовжувати грати у футбол. Про це свідчить і мій контракт з Манчестер Юнайтед – я був щасливий повернутися додому. Дуже важливо прокидатися щодня з амбіціями стати кращим, потішити фанатів і наших дітей. Це головне", – наводить слова Роналду сайт УЄФА.

Нагадаємо, 36-річний форвард оформив 111 голів за Португалію, ставши найкращим бомбардиром в історії національних збірних.

https://football24.ua/chs2022_tag51569/

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!