СпортJun 10

УЕФА стало на сторону России и приказывает Украине удалить лозунг "Слава нашим героям'' на футболках Евро-2020

nk_hauz/-mbq-9rwofw5jnbhngh-.jpg

Сегодня УЕФА встал на сторону России и приказал Украине убрать «политический» лозунг со своих футболок для Евро-2020.

Руководство европейского футбола заявило, что послание «Слава нашим героям» - сплоченный клич во время антироссийских протестов в Украине в 2014 году, написанное внутри футболки, - было «явно политическим по своему характеру».

Обе стороны немедленно ухватились за это решение: украинская футбольная ассоциация заявила, что «ведет переговоры» об отмене решения, в то время как Россия приветствовала это как победу после своей яростной жалобы после того, как в воскресенье была представлена футболка.

Пресс-секретарь Кремля Мария Захарова написала: «Спорт - это не поле битвы, это поле для соревнований. Станьте спортивными героями и прославитесь. Делайте это так, а не с националистическими лозунгами ».

💬 Последние комментарии
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.
Каменяр
я володію 2 мовами - добре, а англійською та італійською - в рамках, достатніх для забезпечення базового спілкування. Питання щодо рускоязычных осіб і осіб з рускоязычною челюстю виникло в тому, що рускоязычная челюсть це є ознака деформованого інтелекту
Думка
Кремлівська пропаганда ще не таке розкаже