СпортИсточник7 мая

Зинедин Зидан готов уйти из Реала

nk_hauz/-m_1w7vbeq7mk5kigegd.jpg

Согласно сообщениям, тренер «Реала» Зинедин Зидан мог покинуть «Бернабеу» после того, как был разочарован сезоном с тяжелыми травмами и постоянной критикой в адрес его борющейся стороны.

Говорят, что француз, который заключил контракт с клубом в 2022 году, «устал иметь дело с событиями, не зависящими от него».

В результате, согласно отчетам, растет число игроков и сотрудников, которые считают, что в следующем сезоне у руля произойдут смена.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи