ТехнологииAug 28

188 МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ В БІТКОІНАХ БУЛО ПЕРЕМІЩЕНО ЧЕРЕЗ МЕРЕЖУ ЗА ТИЖДЕНЬ

Біткоін встановив черговий рекорд - за станом на середу по мережі було переміщено близько 20% всієї ринкової капіталізації біткоінів.

Кількість переміщених за тиждень монет становить приблизно 3,6 мільйона BTC. Це значення враховує транзакції між окремими гаманцями та обсяг рухів на біржі і назад, повідомляє Bitcoinist.

nk_hauz/AGfOvV4nR.jpeg

Таке переміщення налаштовує біткоін на експоненціальний рух вгору. Ціна BTC завжди виростала, коли різко збільшувалися обсяги переміщення криптовалюти. У той час як обсяг транзакцій зростає, активність в мережі знижується. Це говорить про те, що основна частина цього обсягу - великі переміщення з невеликої кількості гаманців: внутрішньомережеві дані вказують, що одночасно переміщається від 10 до 12 тисяч BTC. І, швидше за все, це рух з біржових гаманців.

Таким чином, BTC виглядає готовим до ще одного повторного тестування рівня в 50 тисяч доларів. Індикатори показують, що поточне падіння вже досягло дна. Біржові резерви продовжують залишатися на низькому рівні, що означає, що інвестори як і раніше знімають свої біткоіни з бірж замість того, щоб продавати їх.

Поточні моделі руху в мережі як і раніше вказують на те, що інвестори тримають свої монети поза біржами. Подібна консолідація активів BTC для довгострокового володіння обов'язково призведе до збільшення ціни.

Подолання наступного рівня опору в 47 500 доларів може стати початком відновлення і визначальним фактором наступного прориву.