90% користувачів вирішили купити Apple Watch після примірки пристрою
Технологииvinsee.com.ua19 апреля 2015

90% користувачів вирішили купити Apple Watch після примірки пристрою

Хоча придбати Apple Watch поки неможливо, клієнти Apple можуть познайомитися з новинкою в магазинах компанії та в бутиках торгових мереж на зразок Dover Street Market і Selfridges в Лондоні чи Colette в Парижі. Аналітики з Cowen and Company кажуть, що ідея Apple з приміркою перед запуском смарт-годинника спрацювала – більшість користувачів вирішили придбати пристрій після того, як потримали його в руках.

Опитування співробітників американських Apple Store свідчить, що більшість покупців, які записалися на примірку Apple Watch, що не встояло від покупки. Від 85% до 90% вирішили оформити попереднє замовлення після знайомства з пристроєм. Від ґаджета відмовився лише один з десяти. Заявки на такі примірки, до слова, приймаються на сайті Apple. Кожному покупцеві стандартних моделей Apple Watch дається на це 15 хвилин, покупцям дорогих моделей Apple Watch Edition, доступних всього в декількох магазинах, – 30 хвилин. За першу добу передзамовлення на Apple Watch оформили мільйон осіб, підрахували в дослідницькій компанії Slice Intelligence. Експерти відзначають, що попередні замовлення на годинник Apple за один день перевищили річні продажі Android-годинників. Перші відгуки на Apple Watch неоднозначні. Більшість журналістів визнають, що це найкращі інтелектуальні годинник на даний момент, що перевершують по елегантності дизайну і функціональності продукти конкурентів. У той же час багато хто скаржиться на заплутаний інтерфейс і велика кількість оповіщень. Apple почала приймати замовлення на Apple Watch в США, Австралії, Канаді, Китаї, Франції, Великобританії, Гонконгу та Японії. Оформити покупку можна як у магазинах Apple, так і через онлайн-магазин або мобільний додаток. Поставки Apple Watch покупцям почнуться 24 квітня. Однак після відкриття попередніх замовлень на сайті компанії з’явилася інформація про те, що постачання можуть бути затримані до червня, а для версії годинника в золотому корпусі – до серпня.

Написать комментарий
Авторские статьи
Политика11 часов назад
Западная Украина с 23 по 27 ноября: В регионе продолжается «перетряхивание» кадров после местных выборов
Политика15 часов назад
Какую «мозаику» собирают искатели «голодомора украинцев»
Видео15 часов назад
Жвания не долетел, но обещал вернуться. Д.Джангиров и Р.Бортник 1
Геополитика16 часов назад
Диего Марадона и монетарная политика
Видео16 часов назад
БесогонTV «Проделки маркиза Карабаса» 3
Экономика17 часов назад
Это очередная профанация. Экономист Алексей Кущ об инициативе Зеленского поддержать малый бизнес в карантин
Экономика17 часов назад
Приватизация Одесского Припортового завода. Часть 2. Конкурс давальческого сырья: Как легально «зайти» на завод и там остаться.
Общество17 часов назад
Веселые истории о нас
Геополитика18 часов назад
Сонный Джо и слабый доллар: какое будущее теперь ждет американские финансы?