ТехнологииИсточник5 авг.

Amazfit представила дитячий годинник з вологозахистом та відеодзвінками

Асортимент бренду Amazfit поповнив перший розумний годинник, орієнтований на дитячу аудиторію. Крім вбудованої камери і підтримки мереж 4G, гаджет цікавий просунутою системою трекінгу розташування і наявністю ряду функцій для відстеження показників здоров’я.

nk_hauz/U5uzapMng.jpeg

Amazfit Pop Pro підтримуэ кілька спортивних режимів, в числі яких – біг, стрибки зі скакалкою і присідання. За запевненням вендора, контроль активності дитини допоможе йому поліпшити свої спортивні здібності.

Крім того, розумний годинник підтримує 24-годинний моніторинг частоти пульсу і може оцінювати якість сну. У числі інших функцій гаджета відзначаються можливість здійснення голосових викликів і відеодзвінків, високоточне позиціонування з використанням ІІ-алгоритмів і зйомка фотографій.

Годинник захищений від пилу і води за стандартом IP68 і оснащений браслетом з харчового силікону. Huami також заявила, що активно співпрацює з Науково-дослідним інститутом першої лікарні Медичного коледжу Гуанчжоу. Таке партнерство дозволить виробнику посприяти профілактиці нападів астми у дітей і допоможе зробити майбутні носимі пристрої більш практичними. Дата початку продажів і ціна Huami Amazfit Pop Pro будуть оголошені пізніше.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Вопрос - как действовала Украина - она что отстаивала свои права - или отошла в сторону -О российском Крыме не беспокойся -Путин его амерам не отдаст - Одно дело Крым времен Януковича ,КОТОРЫЙ БЫЛ ЛОЯЛЕН к России, а совсем другое дело - Украина недружественная в лапах америуканцев - То как ты думаешь сам......Думаю, Путин его не отдаст .
Луна -2
Внимательно читай газеты, и ресурсы на интернете - может и проскользнет что -либо в твоей дурной головушке .Об этом даже украинские ресурсы писали ,Так что мил друг смирись ...В результате всенародного Рефрендума - в Крыму проголосовало - до 90% ЖИТЕЛЕЙ КРЫМА.
е
Елена, вот он твой мировой лидер...по мусору..
Весёлый Роджер
На Мальте нельзя, а на дешёвой АЗС можно! Так Шмуля Сруля! МРАЗЬ пархато-щирая! Расскажи як ты там працюешь дупой на травке, лобстером у канавки? «Елена - 29 июля 2020 - … дупу давала,сдавала на прокат, билеты на свою дупу продавала,час пользования, десять литров 92 го,два часа 15 литров ,три часа 20 литров ,всю ночь 25 литров ,ха и пачку сигарет с зажигалкой,но то для тебя,я не курю и не пью…, а вот гроши я люблю.» Расскажи нам, як щирая колония xoxлатых мартышек, вже ВОСЕМЬ РОКИВ, скачет у Эуропу та продаёт там на шляхах и у сортирах свою нищебродную *опу! Яки покращення? Ну дафай брехло пархатое начинай....
е
А по имени уже ссышь назвать сама знаешь кого?))) чуешь, что там в случае чего точно спросят: и за бред в сторону России и за сдачу америкосам национальных интересов...
Игбун Хохлов
Хохлоту не знает слова "РЕФЕРЕНДУМ"?
Весёлый Роджер
Що там з ГАЗОМ Шмуля, яки цены, МУДАК ты пархатый- убил дедушку лопатой? Ну ка сбреши нам про кровавого Янека и 70 копеек за куб!!! Дафай Шмуля Сруля - высерай....! Лохам-xoxлам на щирые уши гивно навешивай!