Amazon Alexa можна зламати в один клік
Технологииitsider.com.ua14 августа 2020

Amazon Alexa можна зламати в один клік

Здається, що зламати один з найпопулярніших продуктів Amazon має бути особливо важко. Однак фахівці Check Point Research виявили, що це не так.

За словами фахівців, піддомени Amazon, пов’язані з Alexa, особливо уразливі до спільного використання ресурсів між джерелами (CORS) і міжсайтового скриптингу (XSS). Якщо коротко, це означає, що хакери зможуть отримувати деякі важливі фрагменти інформації, такі як токени і ідентифікатори, всякий раз, коли піддомени Amazon зв’язуються один з одним для виконання певних завдань.

Дослідники розповіли про декілька способів здійснення атаки. Один з них передбачає створення шкідливих сторінок на доменах Amazon.com або Alexa.com і поширення посилань на дані сторінки. За допомогою цих сторінок зловмисник може перехопити токен авторизації, отримати доступ до облікового запису жертви, а потім підмінити офіційний додаток Alexa на шкідливу версію, яка запуститься, коли користувач звернеться до голосового помічника.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Дэн
Сортир должен работать по назначению,канализация отбросов,сбор дерьма.
000000
Хай сторонники цієї позиції себе і утилізують
Дэн
Да ладно,какие могут быть нарушения в здране победившей гыднасци,на гилляку маловеров и зрадныков.Даже если на выборных бюллетнях будут жарить несогласных,а избиратели пробираться к участкам по трупам выборы будут признаны чейстными,прозрачными и вааще окуенными.Слава демократии и апостолу ея Соросу Всемогущему,пи-ц.
00000
Нагнітання .страху і підштовхування до утилізації людей .Людська генетика сформована в умовах дуже високим рівнем углекислого газу так що людству це загрози не несе буде просто новий відбір.
Пархатый
Мнение мовной шлюхи хозяина не интересует.
самое важное
за кого будут голосовать, получив гражданство. головне - не за москаля.
этот порядок наведет
и в мвф и ес. только горячей воды нема и дороги " жэ" (ну то все мелочи). лучше о глобальном поговорим, и потом возьмем кредит ... у мвф
Авторские статьи