Технологииtechnoportal.com.uaJun 3

Amazon буде проводити багатоденний розпродаж у червні з крутими знижками

Amazon, почав зв’язуватися з продавцями з приводу великого літнього розпродажу «Prime Day». Зважаючи на масштаб знижок, є шанс, що участь буде лише за запрошенням. Амазон мав попит на такий необхідний засоби, як дезінфікуючий засіб, коли коронавірус підкрався. Як результат, предмети побуту та медичні товари стали пріоритетними. Це спричинило збитки для продавців, які торгували товарами, що не входять у ці категорії. Вони протестували проти обмежень, встановлених Amazon. Вважається, що 53 відсотків продавців компанії постраждали.

nk_hauz/-m8tzqn7lijx4k_yskpt.jpg

З чутками про майбутній розпродаж продавці отримають шанс очистити свої запаси.

Згідно з доповіддю, Amazon хоче, щоб продавці подавали знижки щонайменше на 30 відсотків в найближчий час.

Якщо Prime Day все ж відбудеться, цілком ймовірно, що літня розпродаж буде відкритий для всіх.

Корпорація Amazon повільно повертаються до нормального стану. Літній розпродаж дасть можливість компанії з електронної комерції повернути споживачів, які під час пандемії перейшли в інші торгові точки через тривалі терміни доставки та дефіцит товару.

💬 Последние комментарии
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.
Елена
А ты и знаешь молдавский,только серываешь шпиён,а ну скажи несколько слов по модавски.
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!