Amazon буде проводити багатоденний розпродаж у червні з крутими знижками
Технологииtechnoportal.com.ua03 июня 2020

Amazon буде проводити багатоденний розпродаж у червні з крутими знижками

Amazon, почав зв’язуватися з продавцями з приводу великого літнього розпродажу «Prime Day». Зважаючи на масштаб знижок, є шанс, що участь буде лише за запрошенням. Амазон мав попит на такий необхідний засоби, як дезінфікуючий засіб, коли коронавірус підкрався. Як результат, предмети побуту та медичні товари стали пріоритетними. Це спричинило збитки для продавців, які торгували товарами, що не входять у ці категорії. Вони протестували проти обмежень, встановлених Amazon. Вважається, що 53 відсотків продавців компанії постраждали.

З чутками про майбутній розпродаж продавці отримають шанс очистити свої запаси.

Згідно з доповіддю, Amazon хоче, щоб продавці подавали знижки щонайменше на 30 відсотків в найближчий час.

Якщо Prime Day все ж відбудеться, цілком ймовірно, що літня розпродаж буде відкритий для всіх.

Корпорація Amazon повільно повертаються до нормального стану. Літній розпродаж дасть можливість компанії з електронної комерції повернути споживачів, які під час пандемії перейшли в інші торгові точки через тривалі терміни доставки та дефіцит товару.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
вы таки будете смеяться, но для бегства Яеуковича с Украины хватило именно двух людей - Обамы и Путина. В отличии от каких-то там "майданных меньшинств" возглавляемых трио в виде санитара, боксёра и кролика.
Весёлый Роджер
Привет «е». Ага, ты прав! Надо ещё хунтятам запатентовать новый щирый метод– «Восстановление промышленности страны, методом её тотального уничтожения.» Или ыщо -«Прибавление в закромах Сала - методом его тотального пожирания, як довгоносики!» Более 4000 предприятий уничтожено – это Абсолютный рекорд у Свите!
ВСЕ ЗА ПОПКОРМОМ В ОЧЕРЕДЬ
НУ, ЕСЛИ НЕ ,,ДЕМОКРАТЫ,, ТОГДА АЛЬ-КОВИД-19 ПОМОЖЕТ!
АГА ПОМЕЧТАЙТЕ
1). А ,,СЫГРАТЬ НА РОЯЛЕ,, ЭТО ОН ПРО КОГО? 2). ПУСТЬ ПОПОВ ХОТЬ В ПЯТЬ РАЗ УМНЕЕ КОНКУРЕНТОВ, СО СВОРОЙ ДЕБИЛОВ И БАНДИТОВ ЕМУ НЕ СПРАВИТЬСЯ! 3). ВСПОМНИТЕ КАК ТОЛПА ХАМОВ И МЕРЗАВЦЕВ НЕ ДАЛА РАБОТАТЬ АНАКОНДЫЧУ? СОЖРАЛИ НА ФИГ...
ВОТ ЭТО КРУТО
ВОТ ЭТО ЗАТАРИЛИСЬ РЕБЯТА САЛОМ И ГОРИЛКОЮ. ТРЕТЬЮ НЕДЕЛЮ КВАСЯТ, СИЛ НЕТ НА ПОВЕРХНОСТЬ ВЫЙТИ!
НА АВОСЬ ПОНАДЕЯЛИСЬ
ТАК КАК ЖЕ ВЫ ДОПУСТИЛИ? ЖДАЛИ ПОКА РАЗГОРИТСЯ ДО ТАКИХ МАСШТАБОВ...
С
Наконец решили адекватного человека в меры! Но пол Киева уже западенцев разве они проголосуют?