Android 11 отримав унікальне управління жестами
Технологииgsminfo.com.ua10 дней назад

Android 11 отримав унікальне управління жестами

Коли минулого місяця Google випустила першу попередню версію Android 11 Developer Preview, дослідники виявили в ній набір нових функцій для управління за допомогою жестів під кодовою назвою Columbus. Було виявлено, що подвійне торкання тильної сторони пристрою дозволяє запустити Google Assistant, включити камеру і ін. А з виходом Android 11 Developer Preview 2 список доступних жестів додатково розширився.

Крім іншого, за допомогою подвійних торкань Android 11 дозволить запустити огляд недавно використовуваних додатків, а також зробити знімок екрана. Передбачалося, що нові елементи управління за допомогою подвійних торкань стануть ексклюзивом для нових смартфонів Google Pixel. Однак з виходом Android 11 Developer Preview 2 дослідники виявили, що функції працюють на смартфонах Pixel 3 XL, Pixel 4 і Pixel 4 XL.

Відеопрогравач00:0000:10

Для використання нових елементів управління за допомогою жестів не потрібно будь-яке додаткове обладнання. Замість цього використовуються дані, одержувані від вбудованих датчиків, таких як акселерометр і гіроскоп, які дозволяють визначити, коли користувач двічі торкнеться тильної сторони пристрою. Щоб знизити енергоспоживання, нові команди мають деякі обмеження, що захищають від випадкових спрацьовувань у випадках, коли екран вимкнений, активований екран блокування або запущена камера. Дослідники також виявили код для захисту від помилкових спрацьовувань за рахунок використання фільтрів верхньої і нижньої частот спрацьовування акселерометра і гіроскопа. Про це свідчить поява кількох нових класів в SystemUIGoogle.

Набір нових функцій управління за допомогою жестів Columbus включає в себе опції для запуску таймера і голосового помічника Google Assistant, можливості управління музикою, включення камери і ін. Дослідники відзначають, що, хоча їм і вдалося відтворити зазначені функції на деяких смартфонах Google, в тому числі на Pixel 3a XL і Pixel 2 XL, немає ніяких доказів того, що нові жести залишаться в силі після того, як програмна платформа Android 11 стане загальнодоступною.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Вот многие меня тут осуждали, когда я призывал голосовать за Петю. А получается, я был прав, быстрее бы этот режим у вас рухнул. А это новое затуманивание глаз, а-ля президент Голобородько, тильки для тупых селюков прокатило – поверили. Вот же у вас создали тупое стадо – 75% поверили!!! Эх, ну нет слов! Ну протянет это какое-то время до новой диктатуры, там ыщо другого тай ыщо протянут. Иными словами – не бачить вам нормальной житти вже НИКОГДА! Можете обижаться на мэнэ, но я ны маю нычого личного, тильки констатация фактив! Ось воно як пановэ эуропейцы!
------------
буйность патриотов это игра по сценарию и патриоты у нас артисты клоуны.
--------
результаты референдума подделают. Как и проценты зе во втором туре.
---------
Главной национальной идеей должна быть не мова а средства производства ---земля заводы в чьих руках.Атак под жидовский лохотрон сдали свою землю .
--------------
на селах нет физически кому воевать
----------------
разыграли лохотрон сионисты
Весёлый Роджер
Эт точно - самое время! Уси разом спиваем!!! ***«Гимн Уж вмерлої Укpaїні»*** Ocь yж вмеpлa Укpaїнa, ні Слaви - Нiвoля, Ocь нaд нaми, тyпoвiми, уcміхнетьcя дoля. Згинyть нaші cбеpіженьки, як poca нa coнці. Зaпaнyют нaмі ляхи y чужій cтopoнці. Пpиcпів: Дyшy й тілo ми пpoдaли caтaне ypoдy, І зaбyли щo ми бyли, кoзaцькoгo poдy. *** 2015 (С)