Android 11 отримав унікальне управління жестами
Технологииgsminfo.com.ua21 марта 2020

Android 11 отримав унікальне управління жестами

Коли минулого місяця Google випустила першу попередню версію Android 11 Developer Preview, дослідники виявили в ній набір нових функцій для управління за допомогою жестів під кодовою назвою Columbus. Було виявлено, що подвійне торкання тильної сторони пристрою дозволяє запустити Google Assistant, включити камеру і ін. А з виходом Android 11 Developer Preview 2 список доступних жестів додатково розширився.

Крім іншого, за допомогою подвійних торкань Android 11 дозволить запустити огляд недавно використовуваних додатків, а також зробити знімок екрана. Передбачалося, що нові елементи управління за допомогою подвійних торкань стануть ексклюзивом для нових смартфонів Google Pixel. Однак з виходом Android 11 Developer Preview 2 дослідники виявили, що функції працюють на смартфонах Pixel 3 XL, Pixel 4 і Pixel 4 XL.

Відеопрогравач00:0000:10

Для використання нових елементів управління за допомогою жестів не потрібно будь-яке додаткове обладнання. Замість цього використовуються дані, одержувані від вбудованих датчиків, таких як акселерометр і гіроскоп, які дозволяють визначити, коли користувач двічі торкнеться тильної сторони пристрою. Щоб знизити енергоспоживання, нові команди мають деякі обмеження, що захищають від випадкових спрацьовувань у випадках, коли екран вимкнений, активований екран блокування або запущена камера. Дослідники також виявили код для захисту від помилкових спрацьовувань за рахунок використання фільтрів верхньої і нижньої частот спрацьовування акселерометра і гіроскопа. Про це свідчить поява кількох нових класів в SystemUIGoogle.

Набір нових функцій управління за допомогою жестів Columbus включає в себе опції для запуску таймера і голосового помічника Google Assistant, можливості управління музикою, включення камери і ін. Дослідники відзначають, що, хоча їм і вдалося відтворити зазначені функції на деяких смартфонах Google, в тому числі на Pixel 3a XL і Pixel 2 XL, немає ніяких доказів того, що нові жести залишаться в силі після того, як програмна платформа Android 11 стане загальнодоступною.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.